Ana içeriğe atla

Best Lips


Makyaj ve kozmetik malzemeleri yıllar boyunca ilgi alanım arasında değildi.  Neler kaçırdığımı ise yavaş yavaş anlamaya başlıyorum. Bu büyülü dünyaya son aylarda adım attım. Açılışı ise rujlarla yapıyorum. Rengini ve yapısını sevdiğim benim muhteşem üçlüm. Tabi bu arada neler çıkıyor en yeni ürünler neler hepsini yine sizlerle yaplaşıyor olacağım.Dudak rengi kesinlikle ruj seçiminde en önemli faktör. Yaz aylarında vazgeçemediğim turuncu tonlarında yer alan en soldaki Estte Lauder Pure Color 11 numara. Hafif ışıltılı, bolca nemli bir yapıya sahip. Kış aylarında pek kullanmasam da renk olarak favorilerimden.

Ortada yer alan Chanel'in 402 numarası. Nude renginde biraz parlak ama ışıltısı yok. Yapı olarak ise yine hem yoğun hem de rengini çok güzel veriyor.

En sondaki ise Tom Ford 47 Cary. Bu serinin en güzel özelliği bu rujların 2 boydan oluşuyor olması. Gece çantası boyu ve büyük olarak yer alması. Ben de gördüğünüz mini yani gece çantası boyu. Bu koleksiyonun en ilginç kısmı ise bütün rujların erkek isimlerinden oluşuyor olması. Söylentiye göre Tom Ford'un hayatına giren kişilerin isimleri bunlar. İnanılmaz bir renk paletine sahip. Üstelik bu seri tek seferlik çıkartılıyor devamı olmayacak.  Her rengin tonunu bulmak mümkün. Uzun süre çıkmayışı ise kocaman bir artısı.

Ten duruşları ise işte böyle. Zaten benim dudağımda son zamanlarda Chanel ve Tom Ford'u görüyorsunuz. Yeni aldığım rujları ise yine sizinle paylaşmaya devam edicem.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)