Ana içeriğe atla

Ordan Burdan


Sanırım en çok ordan burdan yazılarımı seviyorum, sevdiğim, beğendiğim ürünleri paylaştığım için olsa gerek:) Zara Home'un sitesini gezerken yine kendimi bardaklarda buldum. Evet ben bir bardak koliğim:)) Tabancalı olan açık ara önde diğerlerine göre. Tabi iskambil sembollerini de es geçmeyeceğim.
Yeni yıl temasına uygun mendiller ve kurulama bezleri de favorilerimden. Özellikle geyikli olan tatlılıktan yıkılıyor:) Yıl başı sofrası için başka seçeneklerim olsa da bunu da not ettim bir köşeye.Yaz kış demeden gözlük takanlardansanız eğer italia independent markasıyla tanışmanız lazım. Hem renkli cam, hem renkli çerçeve modelleri ve farklı çizgisiyle şu sıralar bu markaya ilgi duymaya başladım. Zımbalı modeli ise 'hit' parçalarından biri sadece.


Paşabahçe'nin eğlenceli tasarımlarından biri Love çerezlik. Gerçi içine herşeyi koymanız mümkün. Tabi bahsettiğim kahvaltılık, şeker vb gibi şeyler:) Sofralara renk getireceği kesin. Üstelik yeni yıl hediyesi olabilecek cinsten.


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)