Ana içeriğe atla

Mudo Lansmanı- #benimhediyemmudodan


Dün akşam Nişantaşında ki Mudo Concept mağazasında Rumisu'nun Mudo için tasarladığı yeni yıl paketleriyle hediyeler hazırladık. Çok özenli hazırlanmış masalarda Yeni yıl dilekleri yer alıyordu. Bereket, Huzur, Aşk, Sağlık, Mutluluk hepimizin yeni yıldan bekledikleri. Üstelik bu masalarda seçmemiz için birbirinden güzel hediyelerde vardı. Hediyelerimizi seçip kendi tarzımıza uygun paketlemeler yaptık. 


İşte benim seçtiğim parçalardan biri bu kar küresi oldu. Yeni yılda paketleri açılınca içinden çıkacak ve salonumun en güzel yerinde olacak.Rumisu'nun eğlenceli ve bir o kadar güzel yılbaşı konseptli paketleri de bunlar.
Benim hediye paketimde kocaman bir kurabiye yerini aldı.


#benimhediyemmudodan hastgai altında tüm fotoğraflarımıza da ulaşabilirsiniz. Bu güzel organizasyonda biz çok eğlendik. Mudo ailesine cok teşekkürler!


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)