Ana içeriğe atla

Dip Dye Denım
Çamaşır suyuyla aynı görüntüyü elde edebilir miyiz bilmiyorum ama denemeye değer ne dersiniz?


Görsel:Street Peeper,Zara

Yorumlar

 1. ben bir gomlekte denemistim.. ve muhtesem oldu.. su siralar favori gomlegim diyebilirim:))

  Serap..

  butikss.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. very easy to make:) it is no dyeing, by the way:)

  denimtarian.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Asıl en alttaki neon sandalları merak ettim? Nedir onlar Zeto?

  YanıtlaSil
 4. postunu görünce anında gülümsedim:) çünkü tam şu anda bir kovada çamaşır suyuyla böyle bir şeyi gömleğime uyguluyordum:) kotlarda da güzel olmuş denemeye değer:)

  YanıtlaSil
 5. aynı görüntüyü elde etmeniz imkansız.Denim kumaşı yıkamada özel kimyasallarla bu hale getiriliyor.Üstelik çok farklı çalışmalarda var bu tarzla ilgili.Çamaşır suyu bu konuda yetersiz kalacaktır ama inş. istediginiz sonuca ulaşabilirsinz.

  YanıtlaSil
 6. aynı görüntüyü elde etmeniz imkansız.Denim kumaşı yıkamada özel kimyasallarla bu hale getiriliyor.Üstelik çok farklı çalışmalarda var bu tarzla ilgili.Çamaşır suyu bu konuda yetersiz kalacaktır ama inş. istediginiz sonuca ulaşabilirsinz.

  YanıtlaSil
 7. ben sürekli yapıyorum. kota gömlege. oluyor.
  http://esrailbeyli.blogspot.com/2012/03/diy-projesi-2-dip-dye-denim-shirts.html

  YanıtlaSil
 8. senden boyle bır atraksıyon beklıyorum zeto

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)