Ana içeriğe atla

Sezonun TrendleriBu kışın trendlerini www tek bir sayfada toplamış.Bize de bunları incelemek kalmış.Aslında biz bunların hepsini biliyoruz.Hatta çoğunu uygulamaya başladık bile.Hımmm düşünüyorum eksiklerim neler diye 1,3,5,6 henüz bende var olmayanlar.Sanırım yavaş yavaş alabilirim bunları anneminde desteğiyle elbette:) Sizin bu kış eksikleriniz neler peki?

Yorumlar

  1. aşırı derecede 13 numara arayışındayım:) ekoseli elbisee istiyoruum:) nerden alsam kii canım sen bilirsin?:)

    YanıtlaSil
  2. petitbeurre canım öle elbise formatında görmedim hiç uzun gömleklerden var canım Kotonda gördüm 49.95 TL den başlıyo fiyatları:)Öle olur dersen bi onlara bak tatlım ama aklımda olsun görürsem hemen haber veririm:)

    YanıtlaSil
  3. Oyle bir canta istiyorum ben de canimmm ya.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)