Ana içeriğe atla

Uykusuzluğa Son

Uykusuzluk günümüzün kötü geçmesini sağlayan,bizi asabi yapan sebeplerin başında geliyo.Özellikle ben uykusuzken çekilmez biri haline dönüşebiliyorum.Hal böyle olunca da çareyi iş yerinde uyumakta buluyorum.Küçük yastığıma başıma koyuyorum ve odaya biri girene kadar mışıl mışıl uyuyorum:)
Pek siz iş yerinde küçük kaçamaklar yapabiliyomusun? Açık ofiste mi oturuyosunuz? O zaman işiniz biraz daha zorlaşıyo ama çözümüde yok değil.Japonlar gene yapıcaklarını yapmışlar ve göz şeklinde bu bantlardan üretmişler.Uyumadan önce göz kapağınıza yapıştırıyosunuz ve ta taaaam işte size açık bir göz:)Yok ben bu bantlarla uğraşamam diyosanız bu yastıkta kaçamak uykular için çözün olabilir.

Yorumlar

 1. Sen çok yaşa emi Zeto:)))) Ne güldüm anlatamam:)E.T gibi olmuş çocuk gözdeki bantlarla:)))

  YanıtlaSil
 2. :D hihhi ilahi Zeto'm. İkisine de ihtiyacım var bu durumda :D

  YanıtlaSil
 3. Ayyy gözler çok komik !!! ben bunları kullanırsam ofistekiler korkup kaçar böylelikle ofiste tek başıma mışıl mışıl uyurum :))

  YanıtlaSil
 4. Çok korkunç görünüyoo :D

  YanıtlaSil
 5. hahahah:))) Zetooo:)))
  bayildim bu tam benlik hep 11e kadar bana ilismeyin demisimdir:)))

  YanıtlaSil
 6. hahahah tam benlikmiş bu!
  uykusuz olduğum uyukladığım zamanlarda takarım, böylece yoldan gelip geçenler tuhaf tuhaf bakmazlar ehehe >.<

  YanıtlaSil
 7. hahay tam benlik ya bunlar ofiste masanın üzerinde az uyumadım:) hatta patrona yakalanmışlığım bile var:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)