Ana içeriğe atla

Oversize Aksesuarlar

Eskiden küçük olan her zaman iyiydi, zarifti ama artık bu laflar geride kaldı.Şimdi ne kadar büyükse aksesuarlar o kadar ihtişamlı,gösterişli olmaya başladı.Bu değişimin başında çantalar geldi.Küçük çantalar yerlerini devasal çantalara bıraktı, clutchlar xl ebatlara ulaştı.İnce uzun güneş gözlükleri yuvarlak hatlara döndü ve yüzümüzün yarısını kapatan boyutlara ulaştı ve herkes tarafından çok beğenildi,sevildi.

Kıyafetlerin çekicilini arttıran kolye,bileklik ve küpelerde zarifliğini koruyarak büyümeye başladı.Bu aksesuarların en kötü yanı ağırlıkları.Rahatlıktan daha çok göze hitap etmekten hoşlanıyorsanız bu takıları takmaya hazırmısınız?
Resim:Elle

Yorumlar

  1. Evet aksesuarlar hakikaten büyüdü ama amaç zarif olmaksa ben genede küçük aksesuar derim.Sevgiler...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)