Ana içeriğe atla

Olmazsa Olmaz:T-shirt

Bütün moda trendlerinin içinde olmazsa olmaz parçalar vardır bunların başında da t-shirtler gelir.Çok yönlü ve rahat olmasından dolayı herkes için tercih sebebidir.Yazın tek t-shirtler, kışın hırka ve ceket içine giyilen bu t-shirtler adeta bizim kurtarıcımız.

1-Beyaz t-shirtler herkesin gardırobunda bulunması gereken klasik haline gelmiş herşeyle uyan
t-shirtlerdir.Kullanım alanı sınırsız olup biz bayanların vazgeçilmezlerindendir.


2-Oversize t-shirtler yaklaşık 2 yıldır hayatımızda.Seksi ve şık bir görünüm sağlamasının yanısıra tek başına giyilmesi ve taytlarla uyum içinde olması da cabası.

3-Gençler için grafik t-shirtler her zaman için tercih sebebidir.Baskılarıyla mesaj veren bu t-shirtler sade kıyafetleri bile bir anda canlandırabilir.Konser, festival ve günlük yaşamda en çok tercih edilen t-shirt çeşididir.

 
4-Çizgili yada  diğer bir deyişle denizci t-shirtler modadan etkilensede çoğu zaman hayatımızdaki yeri sabittir.Yaz koleksiyonlarda sıkça gördüğümüz çizgili t-shirtler kış koleksiyonlarından etkilenip renklerinin değişmesiyle kaşımıza çıkıyolar.En güzel tamamlayıcıları jeanler ve şortlar oluyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)