Ana içeriğe atla

Converse X Missoni Again

Converse ve Missoni bu ortaklık işini anlaşılan çok sevdi.Yaz koleksiyonu için Missoniyle çalışan Converse sonbahar içinde aynı çalışmalarda bulundu.Resimde gördüğünüz yaz koleksiyonuna ait olan ama yurdumuzda bulunmayan bu ayakkabıları üretmişti.

Şimdide sonbahar modelleriyle kaşımıza çıkıyolar.Bence artık Converse farklı tasarımcılarla çalışmalı John Varvatos tasarımlarının asiliği converse çok yakışmış ama o kadar.
Dünya kadar tasarımcı varken saçma sapan slim modeller üreteceğine Amerikada ve Avrupada satılan rugan serini getirsin,İki renkli modeller üretsin, sezonun trendlerinden kendi payına düşeni o da yapsın.Türkiyedeki mağazalarda hep düz modellerini görmekten sıkılan bi Converse tutkunu olarak sölüyorum bunları.4 tane baskılı ayakkabıyla olmuyo bu iş Pop Art sersini çıkardı yenilendi derken yeniden duruldu belki benim beklentilerim çok fazla bilmiyorum.Daha fazla hırslanmadan son noktayı koyuyorum.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)