Optımum Alısverısım

Herkese Merhaba

Geçen haftalarda Göztepe E5 üzerindeki İstanbul Optimum Outlet'e gittim ve sizlerle orayı paylaşmıştım. Şimdi biraz da detaylı bir post yapmaya karar verdim. İndirim de olan ürünleri kaliteli markaları uygun fiyata almak için bu outleteyolunuz düşerse mutlaka bakın derim. Aklınıza gelmeyen birçok markayı ve sezonda yakalayamadığınız ürünleri bulma olasılığınız çok yüksek. 


Brandroom mağazalarının ilk ve tek outleti burada yer alıyor. İçinde juicy couture aksesuar ve eşofmanlarından tutunda karllagerfeld'in sandaletlerine kadar herşey var. Üstelik çok uygun fiyata. 

Tommy Hilfiger mağazasının outleti ise burada yer alıyor. Ben bir spor çantası ve tişört aldım. Fiyat aralığı ise 60-100 TL arasında oldu. Ürün çeşitliliği ve beden bulmada ise zorluk yaşamıyorsunuz. 

Sunstop gözlükçü de ise sezonun en güzel gözlükleri ve çeşitleri var. Mesela Prada gözlükler %30 indirimdeydi aslında hemen hemen her ürün de %30 indirim var. Sezon fiyatları 1.000TL olan gözlükleri 400TL ye alabiliyorsunuz. 

Beymen'in Seri Sonu mağazası ise kıyafet ve çantalarla dopdolu. Çiçekli bir bomber cekete vuruldum ben. Mbmj sırt çantası ise beğendiğim bir diğer parçalardan. Valentino’nunçantası mesela 600TL düşmüştü. İyice araştırın dolaşın derim. Aquazzura ayakkabılar ise 800TL düşmüş. 

Adidas ve Nike'ın mağazalarında ise yine sezonda bulamadığım çiçekli tişörtümü buldum. Nike'ın çok sorulan cortez modeli ise burada yer alıyor benden söylemesi. 

Tantitoni de ise ev için çok şirin şeyler var. Kavanoz bardaklar benim en çok beğendiklerimden. İçine buzlu içecek yapmak için çok ideal üstelik bol bol mesaj içeriyor ürünleri. 

Kule Cafe &Restaurant ise yemek durağım oldu giderseniz mutlaka somon ızgarasını deneyin. 

Ben size bunları anlatırken birazda fotoğraflarını çektim. Diğer mağazalar içinde görsellere bakıp fikir alabilirsiniz. 


Optimum Outlet’te uygun fiyata güzel şeyler bulmak çok keyifli.

CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder