Kalbini Sev


Kalbini sev! En çok sevdiğim şey arkadaşlarımla yürüyüş… Nişantaşı’nda maçka parkında ara sokaklarda güzel havada yürümek en keyif aldigimiz sey… İki kisi olunca bir de keyfi ayrı oluyor. Düzenle yürüyüşlerimizle hem kalbimizi hem bedenimizi koruyoruz. 

Haftada birkaç gün en azından bu yürüyüşlerimize zaman ayırmaya çalışıyorum. Bazen iş çıkışlarında bazense öğle arasında kendimi dışarıya atıyorum ve hem yürüyorum hem de zihnimi boşaltıyorum...


Yürüyüşlerimizde ise adımlarımızı sayip kalp toplayarak yarisan bir ikiliyiz biz aslinda :) Kalp toplamak ne demek ? derseniz... Becel'in kalbini sev appini de ikimizde indirdik. Böylece yürüyüşlerimizin detaylarını app sayesinden öğrenebiliyoruz ve adımlarımızla kalp topluyoruz. 


Kalbini sev uygulmasında saglikli yemek tarifleri de yer aliyor. Benim gibi hafif ve pratik yemekler yapmak isteyenler buradan da yararlanabilir. Çünkü içerisinde sağlıklı beslenmeye önem verenler için de harika tarifler yer alıyor. 


Kalbini sev uygulamasının bu aralar bir de yarışması var. Yürüyüş fotograflariyla Hikayesini anlatan nerede, kiminle yurdugunu cekip #kalbinisev hastagi kullananlar arasindan ise secilen kisi Hurriyet gazetesinde yer alacak.

CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder