Ana içeriğe atla

Kalbini Sev


Kalbini sev! En çok sevdiğim şey arkadaşlarımla yürüyüş… Nişantaşı’nda maçka parkında ara sokaklarda güzel havada yürümek en keyif aldigimiz sey… İki kisi olunca bir de keyfi ayrı oluyor. Düzenle yürüyüşlerimizle hem kalbimizi hem bedenimizi koruyoruz. 

Haftada birkaç gün en azından bu yürüyüşlerimize zaman ayırmaya çalışıyorum. Bazen iş çıkışlarında bazense öğle arasında kendimi dışarıya atıyorum ve hem yürüyorum hem de zihnimi boşaltıyorum...


Yürüyüşlerimizde ise adımlarımızı sayip kalp toplayarak yarisan bir ikiliyiz biz aslinda :) Kalp toplamak ne demek ? derseniz... Becel'in kalbini sev appini de ikimizde indirdik. Böylece yürüyüşlerimizin detaylarını app sayesinden öğrenebiliyoruz ve adımlarımızla kalp topluyoruz. 


Kalbini sev uygulmasında saglikli yemek tarifleri de yer aliyor. Benim gibi hafif ve pratik yemekler yapmak isteyenler buradan da yararlanabilir. Çünkü içerisinde sağlıklı beslenmeye önem verenler için de harika tarifler yer alıyor. 


Kalbini sev uygulamasının bu aralar bir de yarışması var. Yürüyüş fotograflariyla Hikayesini anlatan nerede, kiminle yurdugunu cekip #kalbinisev hastagi kullananlar arasindan ise secilen kisi Hurriyet gazetesinde yer alacak.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)