Bembeyaz Dişlerin Sırrı
Diş beyazlatma konusunda takıntılı biri olduğum düşünülürse size de süper haber vermek istiyorum. Procter and gamble amerikada crest markasıyla piyasada sunduğu ürünleri Türkiyede ipana markasıyla piyasaya sürüyor. Yani crest bulmamıza gerek yok ipana bize yetiyor. Yenı çıkardığı diş macunu 3d white perfection ise en merak ettiğim kısım. 3 günde lekeleri %100 ekadar lekesiz kısmını duyunca almamak olmazdı. Şimdi gelelim diş beyazlatma kısmına.
                                                                                                     
İlk fırçaladıktan sonra etkisini direk olarak hissediyorsunuz. Günde 3 kere fırçalayınca bütün gün ışıl ışıl gezdiğiniz bir gerçek. En önemli kısmı ise içinde beyazlatıcı olmasına rağmen diş minesine zarar vermiyor oluşu. Dişlerimizi beyazlatırken sağlığını da korumamızı ihmal etmiyoruz.

Beyaz bir gülüş için tavsiye ediyorum. Bir de dip not geçmem lazım. Memnun kalmazsanız paranızın 2 katını iade ediyorlar yani bu kadar ürünlerine güvenen bir iş çıkarmışlar. 
Bakalım bu üçlü ile dişlerim günden günden nasıl olacak.  

Ürünü satın almak isterseniz tıklayınız!

Ağız bakımı ile ilgili detayları öğrenmek isterseniz  agizbakimuzmani.com linki inceleyebilirsiniz. #ipanaperfection #gülüşünügöster 

CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder