Best Lips


Makyaj ve kozmetik malzemeleri yıllar boyunca ilgi alanım arasında değildi.  Neler kaçırdığımı ise yavaş yavaş anlamaya başlıyorum. Bu büyülü dünyaya son aylarda adım attım. Açılışı ise rujlarla yapıyorum. Rengini ve yapısını sevdiğim benim muhteşem üçlüm. Tabi bu arada neler çıkıyor en yeni ürünler neler hepsini yine sizlerle yaplaşıyor olacağım.Dudak rengi kesinlikle ruj seçiminde en önemli faktör. Yaz aylarında vazgeçemediğim turuncu tonlarında yer alan en soldaki Estte Lauder Pure Color 11 numara. Hafif ışıltılı, bolca nemli bir yapıya sahip. Kış aylarında pek kullanmasam da renk olarak favorilerimden.

Ortada yer alan Chanel'in 402 numarası. Nude renginde biraz parlak ama ışıltısı yok. Yapı olarak ise yine hem yoğun hem de rengini çok güzel veriyor.

En sondaki ise Tom Ford 47 Cary. Bu serinin en güzel özelliği bu rujların 2 boydan oluşuyor olması. Gece çantası boyu ve büyük olarak yer alması. Ben de gördüğünüz mini yani gece çantası boyu. Bu koleksiyonun en ilginç kısmı ise bütün rujların erkek isimlerinden oluşuyor olması. Söylentiye göre Tom Ford'un hayatına giren kişilerin isimleri bunlar. İnanılmaz bir renk paletine sahip. Üstelik bu seri tek seferlik çıkartılıyor devamı olmayacak.  Her rengin tonunu bulmak mümkün. Uzun süre çıkmayışı ise kocaman bir artısı.

Ten duruşları ise işte böyle. Zaten benim dudağımda son zamanlarda Chanel ve Tom Ford'u görüyorsunuz. Yeni aldığım rujları ise yine sizinle paylaşmaya devam edicem.


CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder