Ana içeriğe atla

Ertan Altun ve Renkli Saclar


Artık ombre saçların devri kapandı. Sokakta her 10 kişi'den 9 unu aynı görür olduk. Bir zamanlar benimde ombre saçlarım vardı ama tam zamanında değiştirmişim, suyunu çıkartmadan. Sokak stillerin de renkli saçlar hep bana cazip gelmişti. Instagram da takip ettiğim arkadaşlarimdan ise o gazı almış olmalıyım ki sonunda cesaretimi toplayip kendimi Ertan Altun'un yanında buldum. Korku, heyecan karışımı bir duyguyla oturdum koltuğa. Tek renk mi çok renk mı diye düşünürken kendimi Ertan Altun'a emanet etmeye karar verdim. Sonuçta hem methini çok duydu, hem de sıkı takipçisiyim. Renkler boyandı, saçlarım hiç bir zarar görmedi. Tüyler takıldı değişim süreci tamamlandı.
Bazen farklı olmak lazım, canınız ne isterse onu yapın, hayatınıza renk katın... Çocuk olmadan önce yapılması gerekenler listeme bir tik daha attim ben. Liste uzun yapıcak daha çoook şeyim var. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz, bırakın o karar versin işleme çünkü size en yakışanı yapacak..
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)