İFW Başladı!


İstanbul Fashion Week yağmurlu bir İstanbul günüyle açılışı yaptı. Bugünün en beklenen defilesi Deniz Berdan 'Horon' du. Ben de sırf bu defile için gittim. En sevdiğim isimlerden biri olan Deniz Berdan'ı görmeden olmazdı. Defile ile ilgili görseller daha sonra yer alacak. Yağmurlu havanın azizliğine uğramamak için çizmeler çıktı dolaptan. Oysa ki planım da maxi kimonomu ve spor ayakkabılarımı giymek vardı. İlerleyen günlerde giyilmek üzere kaldırıldı. Banada bugün saten eteğim, sırtı açık tuniğim ve deri ceketim eşlik etti. Saçlarımı ise Osis ürünleriyle şekillendirmeye başladım kısa saça uygulanan bakım ve şekil işlemleri içinde takipte kalın.


Şapka: HM
Bluz: Zara
Etek: Zara
Çanta: Philip Lim for Target
Çizme: Zara

CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. Güzele ne yakışmaz diyorum :) 'yoo olamaz kestirmeseydi keşke' demiştim şuan Zeto ya ne yakışmaz süper olmuş dedim :) Ombrede de 'ayy saçları çok güzeldi' falan diyordum, artık pes ettim ve sadece izlemeye karar verdim:) Öpücükler, sevgiler

    YanıtlaSil
  2. bu kombıne bayıldım.bambaska bı zeto var karsımda ve kesınlıkle cok yakısmıs.benzerlerını daha sık gormeyı dılıyorum.

    YanıtlaSil