Ana içeriğe atla

Misk Nail Spa


Adımları Takip Et - Misk - www.adimlaritakipet.com from sarperkesim on Vimeo.

Adımları Takip Et ekibi gezmeye, yeni yerlerde izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Bu sefer ki duraklarımızdan biri Bağdat Caddesinde yer alan Misk Nail Spa oldu. İnanılmaz bir atmosfer, şahane manikürler burada sizi bekliyor. Biz bu deneyimi çok yakın bir süre önce yaşadık. Prensesler gibi ağırlandığımız ve kendimizi öyle hissettiğimiz bu yeri siz de görünce aynı duyguları yaşayacaksınız.
Beyaz çikolatalı manikür ve pedikür deneyimi sonunda ellerimi yememek için zor durdum, çok ciddiyim!
Renk renk ojelerin dünyasın da kaybolmak, nail art sanatında kendinizi bulmak istiyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız. 2014 yılında yapılacaklar listesine bu durağı ekleyin ve bir günlük kendinizi şımartın derim:)


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)