Collezione ile Yeni Bir Yıl


Yeni yıl heyecanı hepimizi sarmaya yavaş yavaş başladı. Işıl ışıl caddeler, yağan kar ve alışveriş bu ayda beklediklerimiz:) İşte bende yılbaşı alışverişi için Collezione Odakule mağazasında buldum kendimi. Bütün ürünlerin yer aldığı Taksimde ki mağazada favori parçalarımla kombinler hazırladım. Bu kışın en güzel renklerinden biri olan pembe, kazaklarda oldukça soft bir görüntü sağlıyor. Kalem eteklerin havası ise yazdan kışa taşındı. Stilettolarla şık bir hava, babetlerle sade bir etki, botlarla ise asi kombinler yapılmalı. Rocker tarzımdan ödün vermediğim için çanta seçimimde bu yönde oldu.
Günlük ve şık kombinlerin sırrı desenleri birleştirmekten geçiyor. Elinizi korkak alıştırmayın desenleri karıştırın. Çizgili ve puantiye uyumu hiç bu kadar güzel olmamıştı. Sezonun en trend rengi bordo olunca güzel olmaması imkansız gibi zaten. Aman soğuklarda beresiz de çıkmayın!

Dafa fazla kombinlerimiz için Collezione Blog'a bakabilirsiniz, hatta giydiğimiz ürünleri online sitesinde de bulabilirsiniz.

Unutmadan haftaya cuma gününüzü boş bırakın, sizi de Collezione de yılbaşı alışverişine götürüyoruz. 2 kişi bizden 150 TL'lik hediye çeki kazanacak. Detaylar Pazartesi blogda olacak!


CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. Neden biz de katılamıyoruz :( İstanbul'da olanlar için mi bu kampanya ?

    YanıtlaSil