Ordan Burdan Alışveriş


Son zamalarda ev eşyalarına olan takıntım yeniden başladı. Dönem dönem bu hale geldiğimi söyleyebilirim. Evleneli 4 ay olmasına rağmen ben işimi ağırdan almayı seviyorum. Acele etmeden farklı parçaları ekliyorum evime. Özellikle mutfak kısmı hiç mi hiç bitmiyor. Her geçen gün yeni çıkan şeylerin büyüsüne kapılmamak imkansız. Aynı kıyafetler gibi bu sektör de sürekli değişim halinde, ucu bucağı yok. Son aldıklarımdan bazılarını ise sizinle paylaşmak istedim. Tantitoni'nin renkli dünyasından çerezlikleri ben çok beğendim, tabi çerezlik olduğundan da pek emin değilim:)) Ama ben ona karar verdim:) Cupcake, dondurma vb şekilde porselen kavonozlar, kaseler arıyorsanız mutlaka bakmalısınız.
Kırmızı mutfağıma ancak bu kırmızı teneke kavanozlar uyardı. İzmir de Lozana doğru giderken yolun sağ kısmında yer alan Burcu Dekorasyondan aldım bunları da. Orjinal parçaların yer aldığı bir mağaza İzmir'e yolunuz düşerse yada İzmirliyseniz bakmanızı öneririm.Zara Home ise farklı tarzda ki ürünleriyle ilgimi çekmeye devam ediyor. Ev desenli bardaklarla dolsa da, koyacak yerim olmasa da ben yine toplamaya devam ediyorum, bardaklara karşı zaafım var heralde:) 


Hm de ise bazı ürünler indirime girmiş. Özellikle yüzüklere bayıldım. Parmaklarımın hepsine takmak için sabırsızım. Bu arada bu ürünlerin hepsi 9-19 TL arasında. İndirimli parçalara yılbaşı öncesi göz atmakta fayda var. Ekose trendi ve gri'nin yükselişi devam ederken bu ikiliyle güzel bir kombin çıkar bence:)

CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder