Ana içeriğe atla

Ordan Burdan Alışveriş


Son zamalarda ev eşyalarına olan takıntım yeniden başladı. Dönem dönem bu hale geldiğimi söyleyebilirim. Evleneli 4 ay olmasına rağmen ben işimi ağırdan almayı seviyorum. Acele etmeden farklı parçaları ekliyorum evime. Özellikle mutfak kısmı hiç mi hiç bitmiyor. Her geçen gün yeni çıkan şeylerin büyüsüne kapılmamak imkansız. Aynı kıyafetler gibi bu sektör de sürekli değişim halinde, ucu bucağı yok. Son aldıklarımdan bazılarını ise sizinle paylaşmak istedim. Tantitoni'nin renkli dünyasından çerezlikleri ben çok beğendim, tabi çerezlik olduğundan da pek emin değilim:)) Ama ben ona karar verdim:) Cupcake, dondurma vb şekilde porselen kavonozlar, kaseler arıyorsanız mutlaka bakmalısınız.
Kırmızı mutfağıma ancak bu kırmızı teneke kavanozlar uyardı. İzmir de Lozana doğru giderken yolun sağ kısmında yer alan Burcu Dekorasyondan aldım bunları da. Orjinal parçaların yer aldığı bir mağaza İzmir'e yolunuz düşerse yada İzmirliyseniz bakmanızı öneririm.Zara Home ise farklı tarzda ki ürünleriyle ilgimi çekmeye devam ediyor. Ev desenli bardaklarla dolsa da, koyacak yerim olmasa da ben yine toplamaya devam ediyorum, bardaklara karşı zaafım var heralde:) 


Hm de ise bazı ürünler indirime girmiş. Özellikle yüzüklere bayıldım. Parmaklarımın hepsine takmak için sabırsızım. Bu arada bu ürünlerin hepsi 9-19 TL arasında. İndirimli parçalara yılbaşı öncesi göz atmakta fayda var. Ekose trendi ve gri'nin yükselişi devam ederken bu ikiliyle güzel bir kombin çıkar bence:)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)