Ordan Burdan


Uzun zamandır ordan burdan postları hazırlamamışım. Gerçi bu aralar faranjitle boğuşuyorum ve yataktan kalkıcak halim yok hazır bilgisayar elimin altındayken bir post yapıyım dedim. Modapik yeni bir takı aksesuar sitesi, birbirinden güzel ürünleri var. Işıltılı bir küpeleri var ki görseniz eminim siz de bayılırsınız ben instagramdan takipteyim bu siteyi keşfedin derim çok güzel ve orjinal şeyler bulacaksınız emin olun.

See By Chloe'nin bu anorak ve pvc çantalarına karşı özel bir ilgim var. Alt kısımları saymıyorum üsttekiler için geçerli. Hem geniş formu hem de çapraz oluşu benim için artı özelliklerden. Bu yaz bu çantaları görücez haberiniz olsun.


Nişana geri sayıma başladım bu arada heyecan dorukta, keşke biran önce düzelebilsem yapılacak çok şey var gerçi birazı benim evhamlı oluşumdan kaynaklanıyor sanırım. Bu resmi arşivden buldum, kuzenimle üniversite mezuniyetin de İtalya'ya gitmiştik şans eseri bu çifle karşılaşınca ben de bu anı yakalamak istedim, ne tatlılar değil mi? Evet yurtdışında bu atmosfer de herşey daha bi büyülü ne dersiniz? Nerde kaldık, elbisem tamam ama ayakkabı ve aksesuarlarım eksik hiç bir bilgi paylaşmıyorum çünkü herşey sürpriz olsun istiyorum. 7 Nisana yetişmez sanırım ama instagramdan beni 6 Nisan günü an ve an takip edebilirsiniz.


E bir de hayliyle artık yazı özledik, sıkıldık gri havalardan, tenimizi yakan güneş nerde acaba!!! En kısa zaman da çık karşımıza...

İyileşir iyileşmez yeni postlarla burda olucam...

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Zeto,o bilekliği de mi Modapik'ten aldın ? Siteye baktım ama bulamadım. Bayıldım,çok güzelmiş :( Güle güle kullan !

  YanıtlaSil
 2. geçmiş olsun cnm. dikkat et kendine.

  YanıtlaSil
 3. Yazı özlemeyen yok heralde bu kasvetli günlerde :)
  şimdiden tebrikler nişan için...

  YanıtlaSil
 4. geçmiş olsun tatlım..

  YanıtlaSil
 5. nişan telaşını çok çok iyi anlayabiliyorum. 2 martta atlattık biz:) son 1 ay nerdeyse hiç durmadan koşturdum ama dediğin gibi sırf benim evhamımla ilgiliydi:) herşey gönlünce olsun ve umarım çabucak iyileşirsin;)

  YanıtlaSil
 6. merhaba :) yıllardır blog takip eden bi modaseverim bende ve bende niyahet katıldım bu dünya'ya senide hep takip ediyordum :) harika şeyler yapıyorsun.
  sevgiler


  http://lifeis-livee.blogspot.com/

  YanıtlaSil