Flormar: Caviar Manikür

İnstagradam da Nazlı sayesinde Flormarın yeni ürününü keşfetme imkanı yakaladım. Hemen soluğu Flormarın  standında aldım. Caviar manikürlerden daha önce bahsetmiştim. Türk markalarının ise bu kadar çabuk piyasaya girmesini beklemiyordum açıkcası. İşte yapımı oldukça kolay olan Caviar manikür deneyimim.

Bu arada 3 renkten oluşuyor bu seri: Gri, mavili siyahlı, ve pembe karışık tonlar. Benim tercihim gri ve mavi siyahtan yana oldu. Bu arada fiyatı 15.00 TL


Önce tek kat ojenizi sürüyorsunuz benim tercihim gri oldu. İkinci katı sürdükten sonra başlık yardımıyla şişeyi boşaltıyorsunuz tırnaklarınızın üstüne ben tek tırnağıma uyguladım ama hepsine de yapabilirsiniz. Yalnız bu işlemi plastik kutunun üstünde uygulayın ki dökülen diğer taneleri şişeye kolaylıkla koyun. Tınağınızın üstüne döktükten sonra hafifçe bastırın iyice yapışsın 10 dakika bekledikten sonra ise caviar manikür tırnaklarınız hazır hale geliyor. Ben çok beğendim uygulaması kolay renk çeşitleri çok olmasada güzel olmuş. Tavsiye ederim...CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. zetooooo bahceliye koşacağım oradaki flormar 'a gelmiştir inşallah bende nazlı sayesinde haberdar oldum inşallah bulabilirim :)

  YanıtlaSil
 2. Flormar kendini aştı diyorum çok beğendim :)

  YanıtlaSil
 3. nerden aldınız caviar manikür setini?

  YanıtlaSil
 4. çok sağlam görünmüyor :(

  YanıtlaSil
 5. bu haberi bi yerden ilk duydyğumda bende biran önce almak istedim. Fakat flormar standına gittiğimde hayal kırıklığına uğradım. Birincisi gereğinden pahallı ikincisi sürmesi çok zahmetli. Ben foroğraflarını ilk gördüğümde içinde ojesi var sanmıştım fırçasıyla sürülüyor die düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi çıkmadı almadım da. Sen uğraşmışsın tebrik ediyorum :)

  YanıtlaSil