Ana içeriğe atla

Studded Sneakers
Miu Miu ile başlayan burun kısmı zımbalı ayakkabılara her geçen gün farklı markalar da eşlik ediyor. İşte en yeni çıkan modellerden biri de Michael Kors'a ait. Burun kısmında yer alan zımbalar deri ile bütünleşmiş. Her renkte farklı bir güzelliği var. Ama heyecana kapılmamak lazım çünkü Türkiye de henüz satışı yok. Genelde sneakers modellerini bir çok marka getirmiyor ya da sınırlı sayıda oluyor. Mesela Miu Miu lar Türkiyede tükenmiş durumda tabi ayağınız 40-41 numara değilse.


Asos ve Steve Madden ise bu trende ayak uyduran markalardan. Yüksek tabanlı modelleri ben sevmiyorum.  Ayakkabıları kaba gösteriyor. Ama bu modeller şimdilerde indirimde Asos da bilginiz olsun.


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSTANBUL

Ani bir kararla İstanbula gitmeye karar verdim.Biletimi aldım hazırlıklara akşam başlamayı düşünüyorum.Yarın öğlen İstanbulda olucam Pazartesiye kadar yokum.Nerde değişik şeyler bulabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim.İstanbul dönüşü postlarımla burda olucam şimdilik hoşçakalın...

Unutulan Bileklik Yapımı

Daha önce yaptığım bileklikleri paylaşmıştım.Ama bu V modeli bir türlü hatırlayamadım ta ki şimdi görene kadar:) Nasıl yapmışlar hadi bakalım:) Her renkten 2 tane ip kullanıyoruz.Önce renkleri ikiye ayırıyoruz sonra başlıyoruz düğüm atmaya.Elin duruşuna dikkat. Bakın ilk sıra bitmiş bile.Aynı şekilde başa gelen renkle devam ediyoruz.Hazır öğrenmişken akşam kendime bir tane yapıyım bakalım nasıl olacak görelim:) Görsel:honestlywtf

Zeto Wedding

Uzun bir aradan sonra herkese 'Merhaba' O kadar çok şey birikti ki nerden başlasam bilemiyorum. Ama en önce düğünden başlamalıyım sanırım. En çok görmek istediğim yerlerden biriydi Paris benim için. Hem gördüm, hem de unutulmaz anlar yaşadım. Evlenmek için biz Ankara, İstanbul yada İzmir arasında kalmadık hiç. İstediğimiz şey ailemizle birlikte olup, yurtdışında evlenmekti, telaşsız, stressiz ve bunu çokta güzel başardık. Saçımı, makyajımı herşeyimi o gün kendim yaptım o kısımlarla ilgili bir post ise daha sonra gelicek. Konsoloslukta 18 Temmuz günü birbirimize sonsuza kadar 'Evet' dedik. Hayatınızda sizi mutlu edecek ne varsa onu yapın, kim ne der diye asla düşünmeyin inanın hep güzel şeyler sizi bulacaktır, bir dost tavsiyesi ;)