Summer Hair Ideas


Yazın sıcaklarda saçlarımızı şekle sokak tam anlamıya bir kabus. Hepimizin kendimizce yöntemleri var. Kimimiz topuz, kimimiz at kuyruğu yapıyoruz. Bazen de sıcaklara aldırmadan kendi haline bırakıyoruz. 


At kuyruğu uzun saçların kurtarıcısı adeta. Saç aksesuarları hayatımıza girdiğinden beri at kuyrukları da başka bir forma girdi. Metal ve file tokalar şimdilerde saç aksesuarlarında en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor.


Islak görünümlü saçları elde etmek çok kolay. Jöle veya köpük yardımıyla hem trend hem de zahmetsiz saçlara kavuşabilirsiniz. 


Doğal dokunuşlar benim en çok tercih ettiğim modellerin başında yer alıyor. Kuruyan saçlara yapılan bir kaç düzleştirme hareketiyle hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.


Twist ve örgü modeli ise özellikle açık renk saçlarda ön plana çıkıyor. Modelin kendini göstermesi şart. Hem şık hem de şirin bir hava katan bu modelin yapılışı biraz zaman alsa da buna değdiği kesin. 


Görsel:Glamour

CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. böööö hep uzun ve ben yine yine yine gittim omuzlarımda kestirdim .. saç sorunsallarım hep kalıcı geçici değil sanırım :)

    YanıtlaSil
  2. örgülü modeller benim saçımda hiç göstermiyor kendini haklısın zeto açık renkli olmalı saç:// böhüüü:((

    YanıtlaSil