Tıpkısının AynısıPierre Hardy 


Jeffrey Campbell 


Go Jane

Bu 3 ayakkabıda neredeyse birbirinin tıpkısının aynısı. Bu benzerliği bilmeden Go Jane'den aldığım ayakkabılarım aklıma geldi ve görünce ben de bir süre şaşırdım. Tabi ki de işin en ilginç kısmı fiyatları Pierre Hardy 1285$, Jeffrey Campbell 199$, Go Jane ise 29$. 

CONVERSATION

19 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. 1200 liraya ne gerek var :) böyle trend giysi ve ayakkabıların ucuza alınması insanı daha iyi hissettiriyor . ilk ayakkabının renk uyumuna bayıldım.

  sevgiler

  http://www.yildizlimakyaj.blogspot.com/2012/02/hediyem.html

  YanıtlaSil
 2. bu tarz ayakkabılara bayılıyorum markası ne olursa olsun =)

  YanıtlaSil
 3. ayakkabılar harika..güle güle kullan :) go janeden alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz ne gibi sorunlarla karşılaşabiliriz biraz bilgi verirsen ben de yurt dışından ilk alışverişimi yapmış olurum sayende :)

  YanıtlaSil
 4. şişirilmiş moda canavarlığının kanıtı adeta

  YanıtlaSil
 5. O zaman ne diyoruz yaşasın Gojanee :D
  Aradaki fiyat farkları gerçekten çok komik,güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 6. supermıs zetocum gule gule gıy:)
  fıyat olayı ıse gercekten komedi!

  YanıtlaSil
 7. bir de bunun h&m versiyonu var ki, o da şöyle:
  http://www.hm.com/sa/product/96557?article=96557-A
  tıpatıp aynısı olmasa da bariz "esinlenme" :D

  YanıtlaSil
 8. Go Jane'dekine bende gidip gelip bakıyorum ama bu benzerlikten haberdar değildim.. Zaten JC'ın benzerliği go jane'i masum kılıyor :)))

  YanıtlaSil
 9. Jeffreyciimi alıp gidelim biz! şaka gibi zarada rastladım geçen gün çok ünlü bir tasarımcının ayakkabısının aynı model sadece renk farkı vardı onda da.. Hı bu bizim için güzel bir şey aslında ama :)

  http://kilimcininkorkizi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 10. go jane türkiye'ye yollamıyor. nasıl alıyorsun?

  YanıtlaSil
 11. Go Jane benim sitem bayılıyorum buradaki ayakkabıların rahatlığına ama cogu dediğin gibi ünlü markaların taklidi o yüzden alırken dikkat etmek gerekiyor :))

  YanıtlaSil
 12. Markaların birbirinden esinlenmesi kabul edilebilir bir durum ama bu biraz fazla olmuş sanırım tatlım :P high fashion'ı ulaşılabilir yapmaksa amaç (onlar da haklılar aslında) ama o zaman tasarım modellerin ne anlamı kalıyor bir yerde, yine de ben aralarında JC'ı alırdım diyor son noktayı koyuyorum Zeto'cum :)

  YanıtlaSil
 13. ilk iki ayakkabi arada ki farki bul gibi olmus =D

  YanıtlaSil
 14. kalite farkı var tabiki zeto ya fiyat farkı da olması normal.go jane ile pierre hardy aynı olamaz :)

  YanıtlaSil
 15. Tatlım daha bu benzerlikten(!) haberim yokken bile sana muhteşem bir seçim yaptığını söylemiştim. Ayağında görmek için tüm izleyicilerin gibi ben de sabırsızlanıyorum canım, kocaman öpücükler!

  Bu arada gojane.com alışveriş detayları, shipping detayları vs için bir sürü mail ve yorum var, sana da geldiği gibi.. bir yazı hazırladım bunun için, (birazdan yayında olacak) bunun için gelen soruları (postuma) bana yönlendirirsen çok sevinirim Zetom, tekrar öpücükler kocaman!

  YanıtlaSil
 16. gojaneden ayakkabı aldıgından berı sıteden cıkamıyorum zeto
  ama maalesef hatta iyiki
  ayak numaram büyük ve hemen bitmiş tükenmş

  YanıtlaSil
 17. geröekten komik olmuş :)) Bu arada JEFFREY CAMPBELL ayakkabıları nerede bulabiliriz Zetocum sen bilirsin. (Özellikle Ankara'dan veya güvenilir sitelerden almak istiyorum)

  YanıtlaSil