Online Alışveriş


Yurtdışından online alışveriş son hız devam ediyor. İşte bu iki markada Türkiye'ye gönderim yapıyor. İki İngiliz firması. Topshop zaten mağazalarıyla ülkemizde yer alıyor. Bir diğeri ise Fat Face.


Türkiye genelinde olmayan şehirler için ayrı bir güzellik bence. Üstelik ürün çeşitliliği çok fazla. Brands kısmında ise bir çok markanında ürünlerini bulabilirsiniz. Hunter, Dr. Martens, Paul's Boutique bunlardan bazıları. Kargo ücreti ise 10.50£.Yok daha hızlı gelsin diyorsanız eğer 20£ kargo ücreti.


 CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Bu kadar sevinemezdim sanırımm:) uzun zamandır topshop gönderim yapıyomu diye merak ediyodum. Peki asos gibi belli bi ücreti geçemiyoruz vs durumu var mı biliyomusun zetoo?

  YanıtlaSil
 2. topshop gercek isini cok iyi yapiyor ;) herkese onerebilirim.
  Cok severim, arada bi gezerim siteyi :)

  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende alışveriş yaptım ama siparişim hala gelmedi..sizin gelmiş miydi ? merak ediyorum da teşekkürler..

   Sil
 3. hunterlar hangi sitede anlamadm canım ben?

  YanıtlaSil
 4. Yaşasın o zmn hemen alışverişe başlayalım..
  Sevgiler Nino
  http://ninostudio.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. canım bu sitelerden en fazla ne kadarlık alışveriş yapabiliyoruz gümrük problemi olmaması için?biliyorsan yazar mısın?

  YanıtlaSil
 6. Süm canım yine aynı gümrüğe takılmaması ise 100 Dolar sınırı var yanlış hatırlamıyorsam.

  Adsız Topshop sitesinde brands kısmında var canım.

  Adsız canım modaerator bunu ayrıntılı yazmıştı ben 100 dolar diye hatırlıyorum ama eminde değilim açıkcası bi onun sitesine bak istersen.

  YanıtlaSil
 7. Bir arkadaşım gazetede okumuş Topshop Türkiyenin online alışverişi açılacakmış ama ben böyle bir yazıya hiç rastlamadım.sen hiç duydun mu Zeto?bu durumda gümrük sınırı filan da olmaz:)?

  YanıtlaSil