Yeni Haberler!


Stylegusto bir çok tasarımcının ürünlerinin yer aldığı yeni bir online alışveriş sitesi. Alışverişin keyfi bilgisayar başında çıkar diyorsanız mutlaka bir göz atın.
La Senza online satışa artık başlamış bulunuyor. Eğer sizin yaşadığınız yer de La senza yoksa artık üzülmeyin, çünkü bir tık kadar ötenizde.
Asos belirli ürünlerle %50 indirime girmiş bulunuyor. Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde bundan daha güzel haber olamaz sanırım:)

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. la senza türkiyeden gitmesin hiç ya :) gitsede online olarak bizle olsun bari
  madambfashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. oo harika bilgiler sağol zetoommm :)

  bu aradaaa çekilişim vaaarrr:)
  PIRLANTA KOLYE ister misinizzzz :))

  http://fashionozge.blogspot.com/2011/12/pirlanta-kolye-hediyem-size1yasinda.html

  YanıtlaSil
 3. La senza ya çok sevindim ;)

  Zetocum bir de mango elbise vardı ya mavili siyahlı. Cebinden dolayı kararsızdin. Ne yaptın onu? Ben hala alsam mı diyorum da, ondan sordum :)

  YanıtlaSil
 4. Nazo'cum canım ben onu iade ettim cepleri çok bakarık duruyo baseni geniş gösteriyo yani bende öle oldu onu verdim bootie aldım canım:)

  YanıtlaSil
 5. zeto pelerin elbise hala arıyorsan (swl'nin postundan okumuştum)vip dükkan da var,görmediysen haberin olsun:) benim de aklım var,alsam mı diyorum.

  YanıtlaSil
 6. Zeto'cum ne güzel haber bunlar :) teşekkürler!! :)

  YanıtlaSil
 7. Tamam o zaman ben bakmıyorum bir daha. Genişlik, basen yeterince var :))

  YanıtlaSil
 8. zeto çok kararsız kaldım şu vip teki pelerin elbise için,sen ne düşünüyorsun? alsam mı diye kemirdim kendimi..kumaş olayından anlamam hiç sence nasıl olabilir?

  YanıtlaSil