Ordan Burdan
Bugün yazlık arkadaşlarımdan biri doğum yaptı. Artık ben de teyze oldum :) Beklediğimiz Mavi bebek dünyaya geldi sonunda :) İstanbulda olduğu için yanında olamadım ama ona giden bu güzellikleri görünce bayıldım. Pembe Papyon Organizasyon'un bu güzel ürünleri beni her defasında büyülüyor. Bekarlığa veda, hoşgeldin bebek, davetiye, kına ne ararsanız var. Üstelik ürünleri çok orjinal mutlaka bakmalı.
CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ne güzel bir isimdir 'Mavi' :) şansı da adı gibi güzel olur umarım,anne ve babasını da tabi sana da hayırlı olsun,ne güzel bir duygu değil mi??
  çok öpüyorum seni :)

  FidoLand

  YanıtlaSil
 2. hıı bi de gel Zetom sana da bi Canon 550 D alalım artık :) bırak dijital makineleri :)

  FidoLand

  YanıtlaSil
 3. Bende bı heves almıştım nikon ama verdigim paraya değmedi ve bende hiç memnun kalmadım zaten cokta kullanmadım renk kalitesi sıfır cunku soluk ve ruhsuz fotograflar elde ettim hep .

  Canıon dam şaşmamalı hem amatör hem profesör makinalari gercekten verdigin paraya değiyor .

  YanıtlaSil
 4. Telefondan yazdığım icin otomatik düzeltme yapmış dikkat etmemiştim kusura bakma :)

  YanıtlaSil
 5. FidoLand sağol canım inşallah kısmetide güzel olur bebeişin:) Çok güzel bir duygu gerçekten:) Evet canım yaa bana bi Canon şart artık bu böle olmuyo:)

  İç Dünyamın Başkenti ay canım seninde mi başına geldi benzer sayılır yani bende hiç memnun değilim bakalım verdim geri ne yapıcaklar beklemedeyim şimdi. Umarım paramı iade ederlerde ben de yeni bi makina alırım tek dileğim o şuan:)

  idiiilcim ay sorma canım yaa bişi çekicem böle evde olmayınca üzülüyorum çekemiyorum aynen ben bi hiçim makinasız:) Neyse ki Dostum varda onun makinasını kullanıyorum ve sağolsun beni çekiyo yoksa ne giydim postları adına bişey olmaz blogumda:)

  YanıtlaSil
 6. Dijital makinelerde en iyisi Sony bence Zetocum, minicik modellerini yıllardır kullanırım ve yanımda o olmadan asla dışarı çıkmam!

  Nikon'u mini dijitallerde hiç beğenmiyorum ama DSLR makinelerde çok iyidir hakkı yenmesin lütfen :)

  Bloguma başladığımdan beri sevgilimin Nikon D80'i ile çekim yapıyorum/ruz. Fotoğraflara göz atmanı tavsiye ederim. 50mm portre objektifi ile arka planı oldukça flulaştırarak çok güzel fotoğraflar elde edebilirsin.

  Ha ama Canon'u da çok beğeniyorum ben o da ayrı. İyi araştırılmalı hangisine yakın hissediliyorsa o alınmalı bence.. :)

  YanıtlaSil