Yıldızal-En güzel Hediye

Bazı hediyeler vardır ki hayatınızda belli bir yere sahiptir, bazılar ise unutulmazdır, bazılarını sadece giydikçe ya da taktıkça anarsınız. Bir gökyüzü aşığı olarak ben Yıldızal'ı duyunca çok şaşırdım. Şaşkınlığımın nedeni ise gökyüzündeki bir yıldıza sizin adınızın veriliyor olması.

Bakın olayı nasıl anlatıyorlar,

ON AIR SOLUTIONS firmasının bünyesinde olup Türkiye'de yıldız isimlendirme konusunda tek yetkili firmadır. Amerika'daki çalışmalarımız sırasında insanların klasik ve sıradan hediyelerin dışında, özel günlerde birbirlerine yıldız hediye ettiklerini gördük ve bu sıradışı hediye sistemini Amerika'da 80'li yıllarda yapmaya başlamış ve milyonlarca kişiye yıldız satışı gerçekleştirmiş bir kuruluş ile anlaşarak Türkiye'ye getirmeye karar verdik.

Amerika'da 1980'li yıllardan bu yana yapılan ve binlerce kişinin sevdiklerine armağan ettiği bu özel ve sembolik hediyeye siz de International Star Certificate aracılığı ile sahip olabileceksiniz.
Bu sayede gökyüzündeki yıldızlara sevgilinizin, arkadaşınızın, ailenizden bir kişinin ya da değer verdiğiniz herhangi bir şeyin ismini verebilirsiniz.


Sevdiklerinizin İsmi Yıldızlarda Parlasın

Doğum günü, yılbaşı ve sevgililer günün de verilebilecek en özel hediye ne derseniz işte cevabı bu benim için.

Daha fazla bilgi için Yıldızal'ı ziyaret edebilirsiniz. 

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. yavuz bingöl ozamanlar sevgilisi burcu kara ya almış beyaz showda anlatmışlardı . beyazda çok dalga geçmişti ama aynı sitemi bilmiyorum tabiki

  YanıtlaSil
 2. Adıma yıldız hediyesini bilmem ama senin vesile olduğun Dogodan gelen Ottoman T-shirtüm harika...çok teşekkürler canım =)

  YanıtlaSil
 3. bu muhabbet aslında 5 yıl önce falan çıkmıştı ilk. adamın biri bilmem kaç yüzbin dolar verip sevgilisine yıldız almıştı güya, tabi dogal olarak yıldıza sevgilisinin adını vermişti. harcayacak yer bulamayacak kadar çok parası olup, her türlü zırvayı yapabilitesi olan adamların kanabileceği bi tuzak bence:) adamlar işi biliyo, helal ossun:) benim babamın bi lafı vardır: "iyi bi satıcı, .okun üstünü krem şantiyle süsleyip pasta diye satar" der, bu da öyle bişi bence :D

  YanıtlaSil
 4. çok saçma, para tuzağı. :)

  YanıtlaSil
 5. yazılan yorumlar biraz içimi ferahlattı:) aşık olduğum çocukla sevgilisininde yıldızı var diye biliyordum verdiğin linkten birde yıldızın ismine kendi isimlerini verdiklerini gördüm bir değişik oldum garip oldum.

  YanıtlaSil