Colorblock Dress

İki renkli elbiseler yatay formlardan sıyrılıp, dikey şekilde elbiselerde yer almaya başladı. En büyük özelliği colorblock olması ve bedeni daha ince göstermesi. 


Kate Winslet'ın giydiği Stella McCartney elbisesi bu akıma öncülük ediyor. Bel oyuntusunu ön plana çıkaran bu elbiselerden yakında bir çok markada görmeye başlarız benden söylemesi.


Görsel:Stylebakery

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Kate winslet i boyle gordugumde sok olmustum.. Ne kadar incelmis beli fln diye sonra elbiseyi farkettim:) kesinlikle inanilmaz bi goz yanilmasi yapiyo:))

  YanıtlaSil
 2. çok seksi ve kıvrımlı gösteriyo, ama herkeste de güzel durmuyo. mesela bende fena durabilir:) belimi kopmak üzereymiş gibi gösterirken, gögüs konusunda bana çok yardımı dokunabilir:))

  YanıtlaSil
 3. Dün markafoni de Kate Winslet'in Stella McCartney elbisesinin tıpkısının aynısı 49 liraya satılıyordu. Ya artık biraz üstünde oynayım da taklit olduğu anlaşılmasın anlayışı da kalmamış. Bildiğin tasarım hırsızlığı. Ama ben beyaz olanı hiç beğenmemiştim. Göğüs çizgisini isabet ettirememişler. Neyse ki kırmızı da o kadar feci durmamış. Bir de omuz detayı çok kötü elbisenin. Bodubuildingci gibi duruyor.

  YanıtlaSil
 4. Alışveriş Danışmanına katılıyorum, elbise çok asil ve şık ama omuz detayını ben de beğenmedim. Tüm havayı kaçırıyor.

  YanıtlaSil
 5. ben de hastayım bunlara, beli nasıl da ince gösteriyor yaa..:)
  zeynep'cim yapsana sen de bu tarz elbiseler, ben alırım walla :)

  YanıtlaSil
 6. bunlar bayaa zayif gosterir insani pek sevdim

  YanıtlaSil
 7. bu elbiseler kesinlikle sihirli! vucudu muhteşem gösteriyor!!!;)
  http://editorist1783.blogspot.com/2011/11/verona-julietin-evi.html

  YanıtlaSil