Sarı Etek Tartışması


Bu kış color block hayatımızda dedim ama kime söylüyorum! Annem bütün renkli kıyafetlerimi aaa bunlar yazlık diyip kaldırma telaşında. E durum böyle olunca tartışma da kaçınılmaz oluyor. Blumarine bu kış sarılara özellikle yer verdi.


Evet ben kışında böyle giyinicem renklerimden ödün vermiycem. Tamam kış renkleri beni şu sıralar esir almış olabilir ama bu renkleri de unutmuş değilim!


Sarı eteğimi zorla kaldırmaya çalışan bir annem var benim. Bırak onu ben giyicem desem de nasıl yani siyahla mı giyicek dedi. Evet diyince de ağzını büzdü:)) Tamam sen kırılma yeter ki griyle de giyerim ama bana bırak eteğimi. Yazın giymedin kışın mı giyiceksin sanki dese de bir kulağımdan girip diğerinden çıktı. Evet anne kışın giyicem hem de böyle bir kombinle.

Umarım mesaj alınmıştır:) Öpüyorum Momy'cim:)

CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. HAHA süper bir atışma olmuş aama kombin süper olmuş zeto!

  YanıtlaSil
 2. hahaha aynı benim annem :DD bayıldım,
  "mamii beni duyuyorsan Zeto'yu okuu!!" ^_^

  YanıtlaSil
 3. Bence kaldıran bırını bulmu$ken hııc sesını cıkarma derım (: ben $u an yazlık kı$lıklar arasında sava$ıyorum ((:

  Melek (:

  YanıtlaSil
 4. haha çok tatlı bir çekişme olmuş,bizim evde de benzer cümleler kuruluyor hep.benimki de aldığım yeni şeyleri evlenince "teze" gelin yeni şeyler giyinir diye saklıyor,üstelik ben de gözümün önünde olmayınca unutuyorum iyi mi:)))

  YanıtlaSil
 5. 3 gündür kışlıklarımla savaşan biri olarak anneciğinin ellerinden öpüyorum zetocum:))

  YanıtlaSil
 6. bu posttaki yorumlarına koptum tatlım, anneni de gözümde canlandırdım sizi böyle tartışırken daha da komik oldu sanırım :)))
  sana katılıyorum ama, yazlık birçok şeyimi dolapta tutuyorum bu kış, eminim süper kombinler olacak çorapla da :)

  öpüyorum kocaman bitanem..:)

  YanıtlaSil