Kürkünüzü Nasıl Alırsınız?


Bu kış yine kürkler tüm ihtişamıyla bizi sıkı sıkı sarmaya hazır. Peki siz onlara sahip olmaya hazır mısınız? Tabii bu bahsettiğim kürkler pek tabii imitasyon, yani sahte olanlardan.
Bu kış her aksesuar ve kıyafette kürk detayına rastlamak mümkün. Kıyafetlerde özellikle abartılmadan ince detaylar halinde kullanılmış.Yaka, kol ve omuzlardaki duruşu çok hoş.


Kürkler aynı zamanda bu yıl renklendi. Renkler krem, siyah ve beyazla sınırlı değil artık. Canlı renklerin yanı sıra toprak tonları da en çok tercih edilenlerden. Bu kış bir kürk alacaksanız eğer mutlaka renkli alın kış trendini yakalayın.

Aksesuarlarında olmazsa olmaz bir parçası haline geldi.Anahtarlıktan tutunda çantaya kadar. Yok ben kürk giymem derseniz eğer aksesuarları tam sizlik o zaman.
Desenli olanları da iddialı bayanların tercihi olacak. Leoparın vahşiliği ya da dalmaçyanın benekleri sizi bu kış ısıtmaya fazlasıyla yetecek.

CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Ben şu dalmaçyalı olanı alıyım lütfen :)

  YanıtlaSil
 2. ahhaahhaa ben de şimdi sheath dresslerle kürk kombinasyonu postu yapmıştım, çok seviyorum ben bu kürk olayını yumuş yumuş:)

  YanıtlaSil
 3. zetoooo o dalmaçyalı benim olmalı, allahım sana geliyorummm!

  YanıtlaSil
 4. vizon hırkayı alabilirim canımcımm...

  YanıtlaSil
 5. turkuaz kulaklıkta benim olsun :)

  visnetadindaa.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. özlendin.ben tarafından.belki başkasıda özlemiştir.evet.özledim.seni.stop=)

  YanıtlaSil