Apple Hakkında Herşey:Canasor

Teknolojik her şey benim için korkutucudur.Ta ki Canasor'ana kadar:) İşte benim maceram:)

Bunca zaman boşuna korkmuşum, meğerse 'canasor' san oluyormuş!
Uzun zamandır hep merak ediyordum, şu mac denen bilgisayara geçince başıma gelebileceklerden. Kullanması kolay mı değil mi? Office dosyalarım sorunsuz çalışacak mı? Sadece çok şık ve güzel olmasının dışında, gerçekten değiştirmeye değecek özellikleri var mı? Ve en önemlisi ben bunlara zorlanmadan ayak uydurabilecek miyim diye? Hepsinin cevabı 'evet' miş.

iPhone ve iPad den sonra iyice içimize işlemiş Apple’ın notebook versiyonu Macbook’u bir sürü arkadaşımda görüp hep özenerek bakıyordum ancak, çok da ileri düzeyde bir kullanıcı olmadığımdan hep bir çekingenliğim vardı. Fakat sonunda cesaretimi toplayıp Macbook’umu aldıktan sonra tavsiye üzerine http://www.canasor.com/ adresini ziyaret ettim. Meğerse Apple hakkında her sorunun cevabı burda varmış.

Kurulumdan, yazılıma her türlü destek dışında sadece 3 saat içinde gayet yeterli düzeyde bir Mac kullanıcısı oluverdim. Gitmişken yanımda götürdüğüm iPad imin bilgisayarımla uyumuna hayran kaldım. Tüm bunların yanında bir de olağanüstü bir iTunes arşivini görünce iPod’um yeniden doğmuş oldu ve artık vazgeçilmezim. Size tavsiyem, Apple’ın hangi ürününü kullanırsanız kullanın www.canasor.com adresi veya facebook sayfasını o da yetmezse twitter dan @canasor 'u mutlaka takip edin.

CONVERSATION

2 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. ben hiç apple ürünü kullanmadım... şu sıralar i-phone mu alsaaam yoksa samsung galaxy s2 mi alsam kararsızlığını yaşamaktayım... eğer bu ikilemi atladım karar verebilirsem mutlaka bakarım verdiğin siteye canım....

    YanıtlaSil
  2. Ipad'le ilgili yazisini okudum ve bazi seyleri uyguladim :))

    YanıtlaSil