Yetenekli Bloggerlar:)
Kubilay Sakarya'dan daha önce bahsetmiştim size.Çizimlerini çok beğendiğimi söylemiştim.Yaz için bu elbiseleri tasarlamış.Umarım bir gün hepsini gerçeğe dönüştürme şansını bulur.Belki bir gün beni de çizer sayfasında diye düşünüyorum:))

Beni çizen tatlı mı tatlı Cemile Meryem'den yani CMOS'dan bahsetmemekte olmaz.Blogun da sevdiği bloggerları tek tek çiziyor.Kimler var daha merak ediyorsanız doğru sitesine tıklayın:) Cmos'cum tekrardan çok ama çoook teşekkür ederim tatlım:)


CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. bende çiziyimmi seni zetooooom ????? canım çekti şimdi =) cmos cuğumu zaten biliodum banada sürpriz yaptı harka bi çizim ama kubilayınkini snden gördüm değişikbir tarz ve süper yetenek bloğuna daha sık bakmalıyım sanırım :DD

  YanıtlaSil
 2. Rococosh ayy yaparmısın gerçektenn:) Valla çok mutlu olururm tatlım böyle yetenekli insanlara karşı saygım sonsuz ben hiç bişey çizemiyorum çünkü çok beğeniyorum ve imreniyorum tatlım:)Bak bak Kubi de süper bir yetenek var:)

  YanıtlaSil
 3. twitterdan teşekkür etmiştim bir de burdan teşekkür ediyiiim ^_^ tarzın o kadar eğlenceli enerjik ki seni çizmezsem gözüm açık giderdi valla Zeto=)

  YanıtlaSil
 4. walla zetocum bayıla bayıla yaparım hemdeeee :D
  ezgicim zaten headerın da sırada çiziminide yaparım aşkolsun s,iz isteyin yetrki ay mesuud oldum :D bu akşamı bekleyin ozamanaaaan mucxxxxx

  YanıtlaSil
 5. cnm cizim yapan blogerlardan biri de ben sayılırım daha blogumu ilk kurduğum zamanlarda yayınlamıstım 1-2 ornek dilersen bakabilirsin:))

  http://aysstyle.blogspot.com/2010/03/cizimlerimden-ornekler.html

  YanıtlaSil