Uykunun En Güzel Hali: Nevresim DünyasıGünümüzün yarısını ayakta yarısını da yatarak geçiriyoruz neredeysee. E durum böyle olunca eve gelip yattığımızda ise hem gözümüze hem de ruhumuza hitap eden nevresimler istiyoruz.Bir de çeyiz hazırlıkları başlayınca bu istekler kat be kat artıyor.

Bütün nevresim markalarını ve modellerini bir arada bulabileceğiniz bir siteyle tanıştırmak istiyorum sizi 'Nevresim Dünyası'. Öyle tek tek mağaza gezip bakma derdine de son veriyorsunuz.Dünyanın ve ülkemizin önde gelen bütün markaları var, üstelik ürünleri de lisanslı.Müşteri memnuniyeti ise en önem verdikleri konu.

Üstelik sürekli kampanyalarda mevcut.“Arkadaşını davet et 20 TL kazan”, “ OUTLET” “Facebook kampanyaları” bunlardan sadece bir kaçı.

Ödeme de ise bütün kolaylıklar var.
100 TL ve üstü alışverişlere ücretsiz kargo, tüm ürünlerde Bonuscard ,Worldcard ve MaximumCard’a peşin fiyatına 6 taksit,  kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme, Turkcell mobil ödeme, İstanbul içi “Aynı gün teslimat” ve bunlar gibi daha birçok hizmet ile müşterilerine göz ardı edilemez imkanlar sunuyorlar.

En heyecanlı kısmı ise şimdi geliyor.
Her hafta Facbook sayfasında hediye veriyorlar.Tabii yapmanız gereken Nevresim Dünyasını 'beğen'meniz.
FACEBOOK: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/NEVRESIM-DUNYASI-wwwnevresimdunyasicom-musterileri-ve-takipcileri/118160431557055

Peki gelelim bünyesinde markalara:Sarev, Elart, Özdilek, Days in Colours , Disney, Polo, Bordeaux bunlardan bir kaçı dahası için tık tık

Çok yakında Bloggerlar 'Nevresim Dünyası' ile 'Uyuyan Güzel' olacaklar.Bizi izlemeye devam edin:)


CONVERSATION

0 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

Yorum Gönder