Babet Süsleme


Pretty Ballerinas'ın yaz için çıkardığı ayakkabılarından işte bir kaç model.Hepsi de bizim gibi hamarat hanımların yapabileceği türden:) Puantiyeli olan en kolayı sanırım.Renkli boyalarla daireler çizip içlerini boyamak yeterli.


Ya da kumaş parçalarını büzerek bu şekilde bir gül de yapabilirsiniz.Silikon tabancasıyla da gülleri yaptırdınız mı bu iş bitmiştir:)
Eğer taşların ışıltısını seviyorsanız.1 paket alacağınız taşlar size yetip artacaktır bile:)


Benim favori babetim ise işte karşınızda.Bu tarz pufuduk materyal bulur bulmaz hemen yapıştrıcam ama yok işte.Aramalarım hala devam etmekte:)


Daha önce Pretty Ballerinas'ın babetlerini çok beğendiğimi ve bu tarz bir babet yapacağımı söylemiştim.Geçen gün metronun altından bunun benzeri bir babet aldım.İçinde pembe hariç diğer renkler mevcut.Şu anda dolabımda öle süslenmeyi bekliyor.Ne yapacağıma ise hala karar veremedim.

Hadi bana fikir verin:) Bu babeti nasıl süsleyim:)Bu arada Le Blog De Betty de gördüğüm sağ ve sol teki farklı renk bu babeti çok sevdim.Ben de ucuz siyah ve beyaz babet alıp bu tarz giymeye niyetliyim:)

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. ebet ya siyah üzerine beyaz çizgili beyaz üzerinede siyah tek tek çok tatlı olur bence senin bıyık kolyeler vardıya zetom acaba ondan mı yapsan babetine kolaylıklar diliyorum sana Öpooom

  YanıtlaSil
 2. çok şirin babetler ,pofidik karpuz bulabilirmisin bilmiyorum ama dolap süslerindende yapabilirsin zetocum :))

  YanıtlaSil
 3. kelebekler yapıştırsan üstüne? anna sui misali...

  YanıtlaSil
 4. Bende bir mağaza da ucuz babet görmüştüm, sanırım alıp küçük küçük puantiyeler yapacağım. Çok sevimli gözüküyorlar. Sende şey yapabilirsin, bazı çiftli tokaların güzel süsleri olur onlardan yapıştırabilirsin. Ben bir çantaya yapmıştım onu =))

  Sondaki fikir de çok dahice. Bir dene de görelim zeynep ablacım =))

  YanıtlaSil