2011 Gözlük Dosyası


Yazın olmazsa olmaz aksesuarların biridir güneş gözlükleri.Eğer gözlüğünüz yoksa gözlerinizin sulanmasına ve kırpış kırpış etrafa bakmaya razısınız demektir.Yok ben böyle gezemem derseniz, bu gözlüklerden birini tercih edebilirsiniz.

Bu yıl güneş gözlüklerinde çeşit bir hayli fazla.Aviator modeli hız kesmeden listede yerini alıyor.Bir çok yüz tipine uygun bir model bu.Cat eye gözlüklerin retro havası verdiği ise tartışmasız bir gerçek.Üstelik çok havalı duruyor.


Yaz renklerine gözlüklerde eşlik ediyor.Camları ya da çerçevesi renkli gözlükler bu yazın en yeni trendlerinden.Oversize modeller ise bir klasik haline geldi artık.


Prada'nın barok koleksiyonu ise bu yıl en çok ilgi çeken modeller arasında.Onu diğer markaların desenli gözlükleri takip ediyor.Yuvarlak çerçeveli Ozy gözlükleri ise yine bir çok koleksiyonda karşımıza çıkıyor.

Bir çok güneş gözlüğü modelini beğensem de yüz hatlarım hepsine kullanmak için uygun değil ne yazık ki.Benim favorim bu yıl cat eye, avaitor ve renkli olanlar.Peki sizin tercihiniz hangisi?

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. küçük yuvarlak çerçevelilerden yıllar önce kullanmıştım ve kendime yakıştırıyorum,bu yaz bir adet edinmek şart oldu :)

  YanıtlaSil
 2. Bu yaz, kesinlikle bir Ozzy gözlüğü edineceğim :D

  YanıtlaSil
 3. katılıyorum aynen benim de cat eye!!! tom ford tasarımları özelliklee

  YanıtlaSil
 4. aynen zetom cat eye bencede çok hoş renklileri seviorum minnak pompik cicişler dimi=)

  YanıtlaSil