Zara Yeni Sezonu Mini Elbiselerle Açıyor!


Yaz hazırlıklarına başlayan Zara sezona mini elbiselerle giriş yapıyor.Koleksiyon ise yeni yeni mağazalardaki yerini alıyor.Mavi,kırmızı,siyah başta olmak üzere bir çok renk var bu yaz.Asıl benim hayran olduğum ikinci sırada yer alan pembe elbise.Ben de görür görmez aldım.O kadar güzel ki rengi size anlatamam ama yarın giyip gösterebilirim:) Hemen göz atın şimdiden bir çok şeyin bedeni kalmamış bile.Hemen nasıl tükeniyor anlamış değilim.Fast fashion ya ondan herhalde:)

*Puantiyeli kumaş alınıp 1. sıradaki elbise dikilecek kısa kol formatıyla.

CONVERSATION

9 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Harikaymış hepsi:))Hemen alışverişe:))

  YanıtlaSil
 2. 3. fotoğraftaki ayakkabı çok güzell:)

  YanıtlaSil
 3. 2. ve 3. fotoğraftakiler harikaymış :)

  YanıtlaSil
 4. ben de en güzeli pembe elbise diycektim güle güle giy Zeto:)

  YanıtlaSil
 5. ayyy hepsi birbirinden güzel zetocuğum sana da çok yakışır :) bir şeyi merak ettim kendin nasıl dikiyorsun, kalıpla falan mı daha önce diktiklerine baktım hepsi muhteşemm :)

  YanıtlaSil
 6. Eteğine bayıldım. Sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanı diliyorum:)bişi önermek istiyorum aldığın ürünlerin fiyatlarınıda yazsan bence daha iyi olur die düşünüyorum bende ankaradayım gidip alacağım şeyler oluyor ama fiyat aralığı da önemli oluyor neyse böyle işte dikkat et kendine...

  YanıtlaSil
 7. ayakkabıların burunları sivrileşimiş:)

  YanıtlaSil
 8. Ilgıncım kendi elbiselerimin kalıplarını çıkarıyorum ona göre dikiyorum, dikiyordum yani benim makinam ufacıktı el kadar olanlardan:) Bozuldu ben de terzinin yolunu tutmaya başladım.Ben anlatıyorum o dikiyo artık:)

  Gökcüm teşekkürler canım giydim bugün pazartesi günü karşınızdayım:)

  Gülcecim teşekkürler canım:) Ama şimdi öle bişey yapsam olmaz ne biliyim yani, ama sen bana sor istediklerini ben her zaman cevaplarım:)

  asl2m evet evet çoğu sivri yeniden dönüş var:)

  YanıtlaSil
 9. pazartesi gidiyorum hemen zaraya paylaşımın için çok çok teşekkür ederimmm

  YanıtlaSil