Schuh


Bir çoğumuz ayakkabı hastasıyız.Farklı,renkli,orjinal modeller görünce dayanamıyoruz.Ama internette görüp beğendiğimiz çoğu modeli ise bulamıyoruz.Gerçi bu söylem artık geride kaldı.Çünkü internetten alışveriş devri başladı.İşte size en yeni ayakkabı sitesi 'Schuh' . Ugg'dan, Converse'e,Toms'dan , İrregular Choice'a kadar bir sürü marka var.Üstelik ayakkabıylada sınırlı değil çantalarını da bulmakta mümkün.Türkiye'ye kargosu olan bir site daha keşfetmenin mutluluğunu yaşıyorum :) Yeni sezon Converse'lere bayıldım ben şimdiden...

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Zeto yakında siyah tel tokalarımı bile internetten almaya başlayacağım.
  İnternetten alışverişe cidden bayılıyorum.Kaliteli ürünleri yerinden kalkmadan,fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyata almak gibisi yok

  BU siteyide inceleyeceğim.
  Paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel çok beğendim Vans'ları özellikle, ama kargo ücreti ne kadardır bilginiz var mı? Yani astarı yüzünden pahalıya gelmesin :)

  YanıtlaSil
 3. Kedidili ama ne güzel oluyo dimi heyecanla beklemek değeri daha da bir artıyo sanki:) Ne demek canım buldukça paylaşıyorum:)

  Adsız kargosu 10 Sterlin yanlış hatırlamıyorsam.

  YanıtlaSil
 4. herkesi hediye ayakkabı çekilişime beklerim

  rococosh.blogspot ;)

  YanıtlaSil
 5. Çokta paylaşma yaw.Ay sonu extre gelince o kadar tatlı olmuyor.Ne kadar az bilirsem o kadar iyi :))))

  YanıtlaSil
 6. toms araştırması yapıyordum ben de, hemen bakacağım.

  YanıtlaSil
 7. internette en çok tercih ettiğiniz ve denemiş olduğunuz alışveriş siteleri hangileri? ve SCHUH 'den hiç alışveriş yaptınızmı??????

  YanıtlaSil