Jil Sander ve Karşı Konulmaz EtekleriJil Sander ve muhteşem etekleri.Şu sıralar her yerde rastlamak mümkün.Her gördüğüm de iç geçirdiğim bu eteklere kafayı taktım.Benim olamayacağına göre benzerinden yapmaya karar verdim.Çingene pembe olan favorim.Üzerine beyaz t-shirtle giyip, deri ceketle tamamlamayı planlıyorum.Bu akşam kumaş alınırsa yarın belki beni bu etekle görebilirsiniz.Yarına yetişmez ise kesin haftaya yapıcam.Taktım mı tam takarım:) Sade şıklık bu işte.

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Bu etekler benim de aklımda kaç zamandır:)En kısa zamanda dikip giymeli tatlım:)Ben bir de limon sarısı istiyorum pembenin dışında:)

  YanıtlaSil
 2. zetocummmm bende istiyorum o etekten bendeee. banada yaparmısın acaba:))

  YanıtlaSil
 3. http://apair-andaspare.blogspot.com/2011/02/diy-jil-sander-inspired-summer.html
  zeynepcim bende yukardaki yeşile ve laciverte bayıldım :)
  bak bu linki inceleye bilirisin pride paylaşmış bu linki başka bir amaç için ama bende blogu incelerken gözüme çarptı seninle paylaşmak istedim senin üzerinde nasıl durcağını merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. bak bak burda daha detaylı anlatmış :) http://apair-andaspare.blogspot.com/2011/01/diy-sheer-black-maxi-skirt.html :)))

  YanıtlaSil
 5. Kate Boswhortda görmüştüm bu etekleri ilk ben de çok beğendim yapımı da inannılmaz kolaya benziyo ama benim dikiş makinem yok yapma aşamalarını blogda paylaşsana belki ben de anneme yaptırmayı başarırım:)

  YanıtlaSil
 6. hihihii.. aynen benim ilk diktiğim etekler gibi :)) hihhiiihii

  YanıtlaSil
 7. ya çok şık duruyo ama keşke azck daha uzun boylu olsaydım ozman babetle gıymek daha keyıflı oluyoo :((

  YanıtlaSil