Yılbaşı Hediyem


Bugün danışmadan arayıp 'Zeynep Hanım paketiniz var' diyince önce bir şaşırdım. Çünkü hiç bir yerden sipariş vermemiştim. Sonra gidip bakınca sevgili Moda Kuşu'nun bana gönderdiği yılbaşı hediyesini alınca havalara uçtum. Hiç tanımadan birbirimizi aramızda bağ kurduk. Şehir farkı hiç önemli olmadı aramızda.Zaman zaman dertleştik, zaman zaman muhabbet ettik. Karşılıklı sevdik birbirimizi. Blog dünyasının bana kazandırdığı arkadaşlarımdan biri oldun Sedacım.Bu hediye içinde çoook ama çoook teşekkür ederim.İçinde ne olduğunu merak edenler için söyliyim benim renkli karakterime uygun bir şey var.E artık tanıyoruz birbirimizi.

CONVERSATION

6 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Paketi bile çok güzel duruyor :) Güle güle kullan. Böyle dostlukların kurulması gerçekten çok güzel!

  YanıtlaSil
 2. güzel günlerinde kullan canım küçük büyük farketmez hepsi hediye hepsi süpriz sonuçta :)öpoom

  YanıtlaSil
 3. Denniscim çok teşekkürler canım.Evet böyle çok arkadaşım oldu.İyiki varsınız:)

  xcelis çok teşekkürler canım:) Evet sürpiz gerçekten zaten çok mahçup oldu düşünmesi bile yeterdi:)Bende öptüm tatlım:)

  YanıtlaSil
 4. Canımmm o kadar tatlı bir insansın ki... Seni bi kere bile görmedim ama çok sevdim seni, derler ya içinin güzelliği yüzüne vurmuş aynen öyle işte... İyiki tanmışım seni tatlımmm :)

  YanıtlaSil
 5. Ay ne guzel ya. Valla gecenlerde anneme dedim ki bu kadar kotu insan ve kotu olay goruyoruz cevrede. Sonra ornegin blogdaki insanlarin ictenliklerine sevimliliklerine bakiyorum diyorum ki ya gercekten icten iyi insanlar hala var.Ne kadar guzel bir jest olmus.
  Gule gule kullan Zeto'cugum:)

  YanıtlaSil
 6. :) ne kadar güzel bir sürpriz olmuş. Güle güle kullan tatlım. Bloglarımız sayesinde kocaman bir aile oluyoruz :)

  YanıtlaSil