Siyah Skinny JeanEn çok giydiğim kıyafet ne diye düşünürken bir baktım ki, bütün kışı neredeyse siyah bir skinny jeanle tamamlamışım.Benim vazgeçilmezim, bonus parçam siyah skinny jean olmuş.Hemen araştırmaya başladım ardından.Bizim ünlülerimiz de yaz kış demeden siyah jeanden vazgeçemiyolar.Her renk ayakkabı ve kıyafetle tamamlama özgürlüğünü doya doya yaşıyorlar.Gündüz giyimin yanı sıra gece davetlerde de boy gösteriyor siyah jean.Her tarza, her yaşa hitap ediyor.Eminim sizin de böyle üstünüzden çıkarmadığınız kilit parçalar vardır.Haydi söyleyin bakalım sizin üniformanız ne oldu?:) 

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Benim de üniforma parçalarım çoktur. Bu parçalar arasında siyah jeanlerim de var, mavi jeanlerim de, gömleklerim de,bolerolarım da:) Hatta bu üniformalaşan parçalar sayesinde dolapta kombinlenmeyi bekleyen o kadar boynu bükük parçalar oluyor ki saymakla bitmez. Neyle kendini rahat ve iyi hissederse, ona takılanlardanım maalesef:\ Bu tabuuyu yıkmaya çalışsam da pek de mümkün olmuyor her zaman maalesef:)

  YanıtlaSil
 2. Benimde bu aralar favorim, gri taslanmıs goruntulu Mango jeggings pantolonum, hem tayt kadar rahat hem kot kadar sık duruyor ...

  YanıtlaSil
 3. tayt çizmeeeee hem rahat hem sıcak :)

  YanıtlaSil
 4. bencede bayanlar çok tercih etmeli :) özellikle hatlarına güvenen hanımlar için ebnce vazgeçilmez olmalı :)

  YanıtlaSil