Rain Boot


Kış aylarının vazgeçilmez botlarının başında yağmur botları en popüler olanları.Desenli, baskılı yada düz modellerinin yanı sıra şimdi de Dav markası topuklu ve kovboy modelleriyle ortaya çıkıyor.Ünlü markalar geçtiğimiz sezonlarda topuklu yağmur botlarına yer verseler de, bunlar kadar renkli olmadığı bir gerçek.Peki yağmur botu topuklu olmalı mı? Ben, o yürürken lap lap eden rahatlığını, hatta o kabalığını seviyorum.Topuklu hale dönüşmesini pek sevmedim bu botların.Sanırım ben Hunter tarzı sevenlerdenim.Siz bu botları sevdiniz mi?

CONVERSATION

9 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. hayırrr sevmedimm,yağmur botu dediğin düz renk olacak,hafif olacak bir de rahat olacak,bunlar pek rahatsız gözüktü gözümee:)

  YanıtlaSil
 2. ı ıh bende beğenmedim düz taban olmalı böyle hoş gelmedi gözüme

  YanıtlaSil
 3. çok rüküş geldi gözüme, hiç sevmedim. bu post bana çok yaradı aslında zetocum, ebayde bi yağmur botu beğendim, fakat numara konusunda çok kararsızım, bi keresinde markafoniden bi ayakkabı almıştım ayağıma çok büyük geldi o günden beri hiç ayakkabı sipariş etmeyi düşünmüyordum,ama istediğim gibi bişi bulamıyorum ki görüp alayım.neyse çok uzattım lafı sence yağmur botlarnın genel olarak kalıpları nasıldır?bu arada beğendiğim bot dog rubber wellington.eğer sipariş verecek olursam bana yardımcı olur musun ?ebay ı ilk defa kullanacağım da;)

  YanıtlaSil
 4. Sevgicim katılıyorum sana şöle rahat rahat yürümek lazım.Bunları ben de sevmedim.

  BonBoncum aynen canım ama seven vardır illaki:)

  mercancım genelde botların yani yağmur botlarının kalıpları büyük oluyo.Ben 38 giyiyorum ama 39 alıyorum.Kalın çoraplarla da giyiyorum rahat ediyorum.Öle dar ayakkabılara pek gelemiyorum.Tabii yardım ederim ama önce sen bi hesap açtır ordan canım ve kredi kartını paypal'a tanımla.Sonrası kolay zaten:)

  YanıtlaSil
 5. gaiba botkarın orjınallıgını bozmus topuk
  ben de düz taban olanalrı sevıyorum.

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim zeynepcim,aslında benim aklımda bir tek yağmur botu var ama onu da hiç biyerde bulamıyorum:( rubber duck!

  YanıtlaSil
 7. bunlar topuklu converseten sonra en kötüye aday olabilir:) bi kere rahat olması gereken ayakakbıya topuk koyunca kıro oluyo, hunter tarzı çok çok güzel .

  YanıtlaSil
 8. topuklu yanlısıyım ama yağmur botları düz olmalı olmamış böyle ama renkli olmalarına bayıldım :)
  buarada ben seni izleyemedim nasıl oldu anlamadım :/

  http://www.rococosh.blogspot.com :)

  YanıtlaSil
 9. Bence de topuksuz daha güzeller tatlım :)

  YanıtlaSil