Nimo Nimo Nimo

Nimo kimdir?
Nimo %100 doğal biridir. Şimdi nerden çıktı diyeceksiniz? Ben kendisini blogları gezerken tanıdım ve bir daha da bırakmadım.%100 doğal çünkü dobra biri,çünkü dost canlısı, çünkü hak edene hak ettiğini veriyor.Nerden mi biliyorum çünkü kendisini tanıyorum.İlla tanımak yüz yüze görüşmek değildir.Karşındaki insanın sıcaklığını yazdığı kelimelerden yada bir gülüşünden bile anlamaktır.İşte Nimoyu ben böyle tanırım e bir de yaptığı tasarımlarıyla.

Nimocum birbirinden güzel aksesuarlar tasarlıyor.Üstelik hepsi orjinal, hepsi farklı. Renkli aksesuarları ise tam benlik.Bu tasarım aşkını ben merak ettim ve nerden çıktı bu iş dedim.Bakın hikayesi de bir o kadar ilginç.

"Önce el yapımı bir taç satın aldım.Bir de kokoşluk olunca önce kendime yapmaya başladım.Sonra çevremdekilere...Sonra ondan ondan ona, baktım başa çıkamıyorum,tanımadığım herkese yapmaya başladım...Dedim ki soranlara parayla yapıyorum..Sırf istemesinler diye ama insanlar para ödemeye başladı.:D Allah allah n'oluyor dedim..Acaba bunu hayatımın merkezine koyabilirmiyim?? Nasıl olsa alaylıyım,her gün yeni bir şey keşfedebilirim...Her gün yeni malzeme, her yeni gün bir teknik keşfetsem yanıma kardır dedim :D Sonra başladım çalışmaya...Sarkamın adını buldum sonra logosunu :)))) Sonra fotoğraflarını çektim satışa başladım ;)"  Bol satışlar Nimocumm:)


Her tarza, her yaşa yönelik aksesuar bulmak mümkün. Minyatürler ise en sevdiklerimden.

Bu kadarla sınırlı değil yaptıkları bunun için her güne bir Nimo lazım:) Diğer ürünleri için sizi Nimo'nun bloguna ya da pasajına alalım:)

Seni seviyorum Nimo Stylo...

CONVERSATION

7 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Hebelüüüüü ::))))) Hem duygulandım okurken hem çok güldümm :)) Sen harikasın ;) Bende seni çok seviyorum çikolatam benim ;) Sende ben kadar dobra, yürekten olmasaydın bu kadar çok duru ve sakince sevemezdim seni.... Dediğin gibi uzakta olmak bir ölçüt değil aksine bambaşka bir boyut... Hemen yanında olsam daha çok severdin beni :P %100 garanti ;) İyi yürekli arkadaşım benim , herşey için bir kez ve binkezz daha teşekkürler...Buarada aramıza kara kedi sokmaya çalışıyorlar,bizi rakip yaparak :) ehehehhheeyy, haberleri yok biz iki saf birbirimize sır vermeyeceğimiz yerde başımızdan geçen şeyleri anlatıyoruz :)) Kimse bizi rakip falan yapamaz, tamam mııııı? ;)

  YanıtlaSil
 2. ayyyy ne guzel ciciler bunlarrrrrrrrr

  YanıtlaSil
 3. Çok guzellermis, çok begendim :))

  YanıtlaSil
 4. ne hoş bir örnek bu post ve yansıyanlar:) sevmek sadece dokunabilmekten ibaret değil ,hissedebilmektir de km lerce uzakta ki güzel bir yüreği,hatta keşfedebilmektir..
  bende her ikinize sempati duyan biri olarak mutlu oldum.

  YanıtlaSil
 5. Nimo'nun ürettiklerini de kendisini çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 6. Tam Nimo'luk çok hoş bir yazı olmuş eline sağlık :)) Ayılıp bayılmıştır mutluluktan :))) yolu açık olsun ilerlemek, başarmak isteyen herkesin.. :)

  YanıtlaSil
 7. Nimocum tatlım hepsi doğru ve sonuna kadar hak ediyosun bu övgüleri canım benim:)

  Evet kızlar tam Nimo'luk oldu bu yazı:)Her güzel şeyi hak ediyor canım arkadaşım.İçi gibi yaptıkları da güzel:)Yazıyı da beğendiyseniz ne mutlu bana:)

  YanıtlaSil