Yardım!

"Hata! Boş alanınız kalmadı. Daha fazla depolama alanı satın alın.


Fotoğraflar Picasa Web Albümleri hesabınızda depolanır ve 1 GB boyutundaki ücretsiz fotoğraf kotanıza dahildir. Satın alacağınız ek depolama alanı Gmail, Picasa Web Albümleri ve Google Dokümanlar arasında paylaşılır ve ücretsiz kotanıza eklenir"
 
Evet arkadaşlar post yapamıyorum, resim ekleyemiyorum.Boş alanım kalmamış nasıl yani bilemiyorum.Sanırım bugün bütün aksilikler beni buluyor.Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinicem.Offf offf:(

CONVERSATION

13 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Tatlım ben de aynı sorunla karşılaştım. Sonra fotoğraflarımı Picasa web albümüne yükledim; 640pixels olarak.Yani direkt blogger yükle komutunu kullanmadım.Tabi bu geçici bir çözüm:( Sanırım daha sonra yıllık $5'a 20GB yer alacağım.
  Daha uygun bi çözüm varsa, ben de senin bu yazınla öğrenmiş olurum:)

  YanıtlaSil
 2. aynı durum söz konusu şimdilik flickr kullanıyorum yada URL ile yüklüyorum kuzum...sanırım bende ya kullanım alanı satın alacağım yada com. alan adına geçiş yapıcam...aynı şeyden bu kızda offluyorr :(

  YanıtlaSil
 3. microsoftun 1 eklentisi var bilgisayrdaki fotografların boyunutunu küçültüyor.kalitesi de fazla bozulmuyor.onu yükleyip bilgisayardaki fotografları küçültüp ondan sonra eklerseniz daha az yer kaplarlar.boş yer konusunu bilmiyorum ama cozum bulduktan sonra bu sekilde daha az yer kaplarlar bundan sonra:)

  YanıtlaSil
 4. 2 seçeneğin var. Ya blogun için yeni bir alan adı alıp onu kullanacaksın. Bu durumda sunucu kiralaman gerekli tabii
  2. şık ise geçmiş yazı ve fotolarından yedek alıp sileceksin yer açılacak.

  naçizane fikrim sevgiler canım öptüm

  YanıtlaSil
 5. bencede yedekleyip silebilirsin tatlım bir de şuraya danış derim çözüm bulacaktır..http://www.blogkaan.com/

  YanıtlaSil
 6. Canım bende bir ton yer olmasına rağmen picasa sevmiyorum, photobucket ve flickr hesabımda duruyor fotoğraflarım. Yazı yazarken de fotoğraf ekle bölümünde URL seçeneğini tıklıyorum, fotoğrafın adresini oraya yapıştırıyorum. Böylece istediğim zaman kocaman kocaman resimlerim oluyor =)

  YanıtlaSil
 7. bn kota dolmasını önlemek için flickr üstünden yüklyordum bloga fotoğrafları canım, sonra onu da yapamaz oldum bir sorun oldu ama şimdlik flickr ile halledebilirsin sanırım sorunu.

  YanıtlaSil
 8. Canim bu konuyu bilmiyorum yani bende de fotograf yuklemede sorun olustu ama benim senin kadar fotografim yok blogta ona ragmen.Bende Edi nin de yonlendirmesi ile chrome yi kur canim oradan gir dene bir daha belki duzelir.yani benimki duzeldi ;)

  YanıtlaSil
 9. Ya ama ben satınalamıyorum o nasıl bişeydir ya:( Picasa dışında bişey kullanmayıda bilmiyorum neyse artık yükliyimde öğrenirim umarım düzelir ve ben postlarımla karşınızda olurum:)

  YanıtlaSil
 10. Çok ama çok sağolun sorunu çözdüm.Hepinizi kocaman öpüyorum:)

  YanıtlaSil
 11. ayni sorunla karsilastim birkac gun once ben de cebellestim sonra satin aldim caresiz.

  YanıtlaSil
 12. Zeto satın alarak mı çözdün? Aynı sorunu yaşarsak biz de bilelim:)

  YanıtlaSil
 13. Pelincim iyi yapmışsın yoksa ben blogsuz bunalıma giricektim o derece üzüldüm:(

  Sound of the rain canım evet satın aldım.Yalnız google'ın tr sitesinde sorun var eğer alırsan aynı linkin sonuna en ekle canım.Biz bulup alana kadar çatladık çünkü:)

  YanıtlaSil