ONLY, MODANIN İNTERAKTİF KIZLARINA PROFESYONEL BİR ÇEKİM ŞANSI SUNUYOR

ONLY, MODANIN İNTERAKTİF KIZLARINA PROFESYONEL BİR ÇEKİM ŞANSI SUNUYOR.

ONLY, moda blog yazarlarının ve takipçilerinin kreasyonlarına çok güveniyor. Bunun için blogger ve takipçilerine profesyonel çekim şansı sunuyor. Bu şansı yakalayabilmek için yapılması gereken birkaç adım var.

onlyblogger@bestseller.com adresine iletişim bilgileri ve blog adresinizi gönderin. Size gelecek bilgiyi takipçilerinize aktarın. Takipçilerinizden en beğendikleri kombinle çekilmiş fotoğraflarını isteyin. Bunların içinde seçtiğinizi ve kendi en beğendiğiniz fotoğrafınızı bize gönderin. Only ve All dergisi tarafından seçilen 10 blog yazarı ve takipçisi Only’den 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak ve Only mağazalarından istedikleri kombinleri seçecekler. Bu kombinlerle çekilen fotoğraflar Facebook’da ONLY Türkiye sayfasında yarışacak. Kazanan blogger ve takipçisi ile All Dergisi ekibi profesyonel çekim gerçekleştirilecek.

Okuyucularınızla birlikte moda dolu, zevkli ve heyecan verici bu süreci paylaşmak istiyorsanız her zaman yaptığınız gibi hadi, hemen harekete geçin!

Evet bu güzel haberle güne veda ediyoruz.Ben başvurumu yaptım şimdi sıra izleyiclerden bana gelicek kombinlere.Hadi kızlar en güzel  kombini seçiyoruz ve benle beraber bu yarışa başlıyoruz:)

CONVERSATION

3 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. Tatlım post'u görür görmez ben de katıldım ama ekstra olarak sana bir kombin gelecek:)Mucx

    YanıtlaSil
  2. İyi yapmışsın tatlım bekliyorum kombinide:)

    YanıtlaSil
  3. süperrr..Takipçin olarak fotoğrafmı gönderiyorum bende:)

    YanıtlaSil