Ebru'nun Modifiyeleri

Sevgili Ebru ile blog partisinde tanıştık.O da benim gibi kıyafetleri modifiye etmeyi çok seviyor.Sırf bununla da kalmıyor birşeyler üretiyor.O gün konuşurken canım yolla bana yaptıklarını herkese fikir olsun dedim.Ve Ebrucum beni kırmadı hemen yolladı yaptıklarını.Bakın Ebru neler yapmış neler...

Önce yılbaşı için arkadaşına taç yapmışDaha sonra da vermeye kıyamadığı bir hırkasını modifiye etmiş.
Ben hepsine bayıldım.Özellikle yılbaşı yaklaşırken sevdiklerimize sürpriz yapıp bu güzel taçtan yapabiliriz.Hırka modifiye ise en sevdiklerimden.Ellerine sağlık Ebru'cum hepsi süper olmuş:)

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. taç çok güzel olmuş cidden hırkada öyle=)

  YanıtlaSil
 2. Bir super yetenek daha =)

  YanıtlaSil
 3. kardeşim diye demiyorum çok güzel olmuş gerçekten :) zetocum hayatımıza renk kattığın için sana da ayrıca teşekkür eder, o güzel yanaklarından öperim öperim öperim...

  YanıtlaSil
 4. Güneşcim ne taçlar yapıyo daha görmelisin:)

  Zuzucum yaa sorma tatlım öle valla:)

  Esincim çok güzel gerçekten emek harcıyo, zamanını alıyo e kimseyle paylaşmadan da olmaz.Ay canım asıl siz benim hayatıma renk kattınız:)Bende kocaman öpüyorum tatlım:)

  YanıtlaSil
 5. zetocum çok teşekkürler blogunda paylaştığın için görür görmez çok mutlu oldum valla öpüyorum çok=))o zaman yeni projelere devam=))

  YanıtlaSil
 6. Ebrucum ne demek hayatımm bu kadar güzel şeyleri paylaşmamak olur mu hiç:)Tabii tabii devam canım.Bende akşam yapıcam bişeyler artık dıylarla donatalım burayı:)Çook öptüm tatlım:)

  YanıtlaSil
 7. Süpermişşş devamını bekliyoruz artıkk :)

  YanıtlaSil