Dört Mevsimin Kurtarıcısı 'Şort'

Yaz kış demeden dolabımızın en üst raflarda yerini alan şortlar her daim kurtarıcımız olmaya aday.Kısası,uzunu,pullusu,derisi yada jean olanı.Hepsine bu sezon gözümüz fazlasıyla aşikar.Hem stil, hem de rahatlık açısından üst noktada olan bu şortları bakın nasıl giymeliyiz...


Günlük Şıklık:Hem rahat hem şık olmak istiyorsanız bu şortlar tam sizlik.İster alışverişe giderken ister arkadaş buluşmalarında gündüz giyilebilecek en rahat parçalardan.Gömlek yada t-shirtle yapılan bir kombin topuklu yada spor ayakkabıyla tamamlanabilir.Önemli olan vücut tipinize en uygun şortu bulmak.


Punk Etkisi:Bu şortlar kesimleri ve işlemeleri açısından diğerlerinden biraz farklı.Punk tarzının dikkat çekici etkisi var.Vücudu sıkı sıkı sarması ise başlıca özelliği.Bu şortlar asiliğin simgesi.Balmain kadını olmak isteyenlerin ise birinci tercihi.


Klasik Zaman:Pantolonların şorta dönüşmüş hali de diyebiliriz.En yeni şort trendlerinin başında gelen, Chanel'in damgasını vurduğu bu şortlar tüvit kumaşların resmiyetini taşımakta.Blazer ceketlerle tamamlanıp sadeliğini koruması en ince noktası.

CONVERSATION

3 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

  1. harika şortlara bayılıyorum güzel bi yazı olmuş teşekkürler canım :)

    YanıtlaSil
  2. kesinliklee cnmm yaaa her türlü sorta bayılıyorum bn vlla iiki varlar:D

    YanıtlaSil
  3. şortların moda olması çok iyi bence de çok güzeller

    YanıtlaSil