Desenli Palto TrendiKara kış geldi çattı.En büyük kurtarıcımız olan paltolarda meydana çıktı.Daha önce palto trendlerinden bahsetmiştim.Ama bunlara özel olarak yer vermek istedim.Çünkü bunlar baskılı paltolar.Sezonun en çok trend olan baskıları artık paltoları süslüyor.Farklı desenleriyle de diğerlerinden sıyrılmayı başarıyor.Kar taneleri, çiçekler,barok ve dijital desenler belkide en ihtişamlı haliyle yer alıyorlar.Bu inanılmaz detaylarla kışa farklı bir yorum getiren tasarımlar nefes kesici.

CONVERSATION

4 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. D&G'ları beğendim ben..

  YanıtlaSil
 2. ben sevdim baskılı modelleri:)

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Zeto, "baskılı" deyince düz bir kumaşın üstüne baskı yapılmış diye anladım ilk önce ama fotoğraflara bakınca sanırım "desenli" veya "çizgili" demek istiyorsun, çünkü mesela Roberto Cavalli, Zac Posen ve Anna Sui paltolar kürk!

  Yalnız çok ilginç bir gözlem yapmışsın burada. İster baskı, ister işleme, ister kürkle olsun, ele aldığın manto ve kabanların ortak bir yönü var...

  YanıtlaSil
 4. Coşkuncum bazıları bazkı bazıları desen ya ne diyeceğimi bilemedim o yüzden ama hemen değiştirdim senin dediğin gibi doğru çünkü kürklerde var.

  YanıtlaSil