Keds Disney


Keds Disney koleksiyonuyla karşımızda.Mickey&friends adı verilen bu koleksiyona görür görmez vuruldum.E tabi hayliyle araştırmaya başladım.Hemen Keds'e bir mail attım.Ardından Türkiye bölge satış kısmını aradım ve acı haberi o zaman aldım.Bu koleksiyonun lisansı yalnızca yurtdışında varmış.Yani Türkiye'ye gelme gibi bir durum söz konusu değilmiş.Ama ben yılmadım.Asos'a baktım.Orada da bulamadım.Ümidimi kaybetmeden araştırmayı sürdürüyorum.Napıyım çok ama çok beğendim:)

CONVERSATION

11 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Kaybetme asla umudunu Zeto. Çünkü bende beğendim :D

  YanıtlaSil
 2. canım mickey'li olanlara bayıldım ben de, hadi araştırmaya devam o zaman:)

  YanıtlaSil
 3. benım bıldıgım mıke hastası zeto bulur:) hemde kombinlerıyle bizede gösterir.

  YanıtlaSil
 4. ama mickey' liler süpermişşş, araştırmaya devam zeto...

  YanıtlaSil
 5. hayatımmm çok tatlı bunlar:)ben de senin için araştırma yaparım tatlişkomm bu aralar ne arasam buluyorum bakarsın şansıma bulurum senin kedsleri:)

  YanıtlaSil
 6. Bulursan mutlaka haber ver Zeto, ben de bayıldım kesinlikle almak istiyorum

  YanıtlaSil
 7. çok sevimlilier bunlar amaa..

  YanıtlaSil
 8. zetocum bulamasanda moralini bozma;al bir düz beyaz keds ben sana boyayayım bu tatlı mickeyleri,tabi aynısı olmaz ama el emeği olur hiç değilse:)

  YanıtlaSil
 9. Kızlar ben araştırıyorum.Siz de bulursunuz bana haberin çok mutlu olurum:)Sevgicim aslında iyi fikir neden olmasın:) Rüyalarıma girdi bu ayakkabı dün gece yurtdışına çıkmış araştırıyodum.Düşünün artık durumumu:))

  YanıtlaSil
 10. iste ben buldum burdan buyurun :) NUR
  http://www.zazzle.ca/mickey_mouse_comics_royal_lo_pro_keds_shoe_shoes-167352627252728615

  YanıtlaSil
 11. Nurcum teşekkürler canım orayı ben de buldum ama Türkiye'ye göndermiyolar işte sorun orda:( Araştırmışsın benim için çok teşekkürler canım:)

  YanıtlaSil