Cut-it-Out

Bilirsiniz benim kazakları kesmelerim meşhurdur.Aldım mı elime makası kesmeden bir şeyleri duramam.Psimadethis sitesi de gene bize çok güzel fikirler vermeye devam ediyor.Bir şeyleri modifiye etmek istiyorsanız bu fikir süper.Yırtık omuz detayına bayıldım.Ama ben olsam o kısımlara yama yapardım.Deri yada başka bir renk kumaş kullanırdım.Aklıma gelmişken yapıyım bari:)

CONVERSATION

5 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. çok orjinal ollmuş canım güle güle kullann

  kisses :)

  http://kelebektgc.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. tam üstüne denk oldu bu:) bende triko inca kazak tarzında olanlar onların dirseklerine süet alıp yama yapmak istedim ama ne zormuş terzi makinaya girmesi için kolu yukarıya kadar sökmek lazım dedi ve tanesi 10tl dedi bende 13 kazak var bide:/ neyse evde ben söktüm kazakları fiyatta indirim yapar artık:) ama çok zormuş cnm ya sen kendinmi yapıyorsun yoksa

  YanıtlaSil
 3. evet süper bir fikir ben ilk önce deri var sandım omuzlarda.tarzına göre kumaş,deri yada en sevdiğim şey dantel derim.:)kıyafetlerime kıyamıyorum ne yazık ki keşke dantellisini yapsam:)seninkini de bekliyoruz merakla:)

  YanıtlaSil
 4. AA bende böyle birşey yapmıştım http://dunyayiseviyorum.blogspot.com/2010/07/cut-out-tisort-yapalm.html burada. Çok severim bende kesmeyi :))

  YanıtlaSil
 5. Ben orasının yırtık değil de, ilk yamalı gibi gördüm. Ne yalan söyliyim. Sonra yırtık görünce yama yapılsa daha iyi olur dedim ve şimdi anlatmaya çalıştığım şey "kalp kalbe Zeto" =)) Ama ben sevdim.

  YanıtlaSil