Yün Zamanı

Havalar iyice soğumaya başlayınca yünlerde otomatik olarak devreye giriyor.Bu senenin ev sevdiğim trendlerinden biri de yün kıyafet ve aksesuarlar.Kalın şişle yada ince şişle örülmüş olsun yeterki yünden olsun.Geçen senelerde çok moda alan snoodlar benim kışın vazgeçilmezlerimden.Hem kullanımı rahat hemde sıcacık tutuyo.Hırka:Zara
Snood:Mango

CONVERSATION

8 yorum/Durma Sende Yorum Yaz:):

 1. Bu gönderinizde ve "Yağmurlu Bir Gündü" başlıklı gönderinizde kaşlarınız birbirine daha önceki hallerinden çok daha yakın şekilde duruyor. Yüz hattınızı ve genel postürünüzü değiştirdiği gibi oldukça yapay bir görünüm söz kunusu. Lütfen yapmaya başladığınız şeyi yapmayın. Birini uyarmak ona "Nekadar güzelsin..." demekten daha dostçadır.

  YanıtlaSil
 2. kirmizi snood cok yakismis!!

  YanıtlaSil
 3. soğuk kış günlerinde çeşit çeşit giyeriz artık kalın trikolarımızı

  YanıtlaSil
 4. Benimde çok hoşuma gitmeye başladı yünler. Kazağında çok hoş duruyor hani :D

  YanıtlaSil
 5. burcu d. teşekkürler tatlım:) Sıcacık tutuyo tavsiye ediyorum:)

  Stil Sahibi Bayanlar ben giymeye ve o sıcaklığı hissetmeye başladım artık vazgeçmem çok zor:)

  lynn mosa teşekkürler tatlım giy valla yumuşacık hemde:)

  YanıtlaSil
 6. Adsız arkadaşım benim kaşımdan önce adsız yorum yazılmıycağını bilmen gerekir.Bişi yapmaya kendimi değiştirmeye çalışmıyorum öle bi çabam yok yani sadece kaşım uzamış ilgin için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 7. Kötü bir niyetim yoktu. Kaşlarınızı boyamaya başladığınızı düşündüğüm için yazmıştım. Google hesabım ya da bloğum yok. Bu yüzden takma bir adım yok. Bloğunuzun takipçisiydim. Böyle bir cevap almış olmama şaşırdım. Yorum yazmamak daha iyi sanırım.

  YanıtlaSil
 8. Adıszcım kötü bir niyetin olduğunu düşünsem zaten yorumunu yayınlamazdım öle bi düşüncem olmadı sadece adsız yorum yazılmasını istemiyorum tabiiki de blogun yada hesabın olmayabilir ama bir ismin var elbette değil mi?Sana kötü bir cevap verdiğimide düşünmüyorum öyle olsa gülen yüzlü bir ifade koymazdım.

  YanıtlaSil